ExpoShoes Online
Додати в обране  Зробити стартовою
SiteHeart
    
 
Країна
SEARCH
Логін:
Пароль:
Попередня новина Наступна новина


ЗАТ Російська Шкіра пропонує

2010-10-04 21:51:30
ЗАТ Російська Шкіра пропонує

Шкіра для взуття від ЗАТ "Російська шкіра" це основний напрямок виробництва нашого заводу і обсяг випуску досягає 20 мільйонів дм2 за один місяць. Щорічно ми враховуємо світові тенденції розвитку шкіряної індустрії. Компанія готує дві нові колекції шкір для сезонів весна-літо і осінь-зима. У кожній з цих колекцій представлені артикули з анілінової і напіваніліновою обробкою, м'які і жорсткі, гладкі і тисненням, лицьові і коректувати, а також спілки і велюр.

Для того, щоб взуття витримувала капризи погоди, шкіри проходять гідрофобну обробку DryWalk. Крім того, використовується сертифікована технологія Scotchgard, що дозволяє отримувати шкіри з водовідштовхувальними, маслоотталківающімі, кіслотоотталківающімі і грязеотталкивающимі властивостями.

Широкий наш асортимент шкір задовольнить потреби виробників будь-яких видів взуття, - від модельної до спеціальної. А поєднання безлічі обробок і кольорів дозволяє створювати артикули під індивідуальні запити клієнтів.

Наші контакти:

Адреса:
390028, Росія, м. Рязань, вул. Пріжелезнодорожная, д. 52

Телефони (код міста 4912):

Приймальня: 30-65-80, факс: 30-65-90
Довідка: 30-65-73

ExpoShoes Online Stamp
Попередня новина Наступна новина
© 2009-2012 ExpoShoes Online. Всі права захищені
ExpoShoes Online - Міжнародна соціальна бізнес мережа Міжнародний каталог виробників взуття та аксесуарів Міжнародний рекламно-інформаційний ресурс взуттєвої індустріїМіжнародні виставки взуття та аксесуарів, матеріалів, обладнання
HalfPix Youtube Twitter Facebook Delicious Digg
US ZIP Codes
ExpoShoes Online
ExpoToolbar ExpoToolbar
Мова : Українська Українська Російська Федерація Сполучені королівства Франція Португалія Україна Німеччина Італія Польща Іспанія Туреччина