ExpoShoes Online
Додати в обране  Зробити стартовою
SiteHeart
    
 
Країна
SEARCH
Логін:
Пароль:
Попередня новина Наступна новина


Ripple tm - виробництво взуття

2010-10-02 13:27:50
Ripple tm - виробництво взуття

Наша компанія Ripple займається виробництвом та оптовим продажем шкіряного чоловічого та підліткового взуття. На ринку шкіряного взуття в Україну ми недавно, але за цей час ми встигли придбати великий і багатий досвід, надійних постачальників взуттєвої шкіри і фурнітури, а також постійних оптових клієнтів, що реалізують продукцію нашої компанії. Ми завжди постійно оновлюємо і розширюємо асортимент нашої продукції, вдосконалюємо цінову політику, пропонуючи більш доступні ціни для існуючих і майбутніх покупців.

Для виробництва взуття ми використовуємо матеріали високої якості, а наші вироби відрізняються зручністю, міцністю і стійкістю до будь-яких кліматичних умов. Наш власний відділ розробки та дизайну дозволяє випускати стильні та сучасні моделі жіночої та чоловічої шкіряного взуття, аналізуючи нові напрямки і тенденції в світі взуття.

Ми робимо для Вас найкращі умови для співпраці - доступні ціни, відмінна якість, широкий і постійно оновлюваний асортимент продукції, обслуговування на найвищому рівні для кожного нашого клієнта!

Наші контакти:

Країна: Україна
Місто: Харків
E-mail: sasha19_73@meta.ua
Телефон: 380677181366

ExpoShoes Online Stamp
Попередня новина Наступна новина
© 2009-2012 ExpoShoes Online. Всі права захищені
ExpoShoes Online - Міжнародна соціальна бізнес мережа Міжнародний каталог виробників взуття та аксесуарів Міжнародний рекламно-інформаційний ресурс взуттєвої індустріїМіжнародні виставки взуття та аксесуарів, матеріалів, обладнання
HalfPix Youtube Twitter Facebook Delicious Digg
US ZIP Codes
ExpoShoes Online
ExpoToolbar ExpoToolbar
Мова : Українська Українська Російська Федерація Сполучені королівства Франція Португалія Україна Німеччина Італія Польща Іспанія Туреччина