ExpoShoes Online
Додати в обране  Зробити стартовою
SiteHeart
    
 
Країна
SEARCH
Логін:
Пароль:
Попередня новина


Виставка взуття оптом від виробників України

2018-08-08 15:26:03
ExpoShoes Manager
Виставка взуття оптом від виробників України

Кращі пропозиції щодо виставці взуття онлайн пропонує онлайн виставка взуття та аксесуарів проект ExpoShoes Online Україна. Величезна кількість чоловічого, жіночого та дитячого взуття для предпренимателей України та країн СНД тільки на нашому оптовому порталі, в якому вже налічується 80 виробників!

У 2011 році народилася на світ чудова виставкові зали для виробників взуття і підприємців, які бажають вести свій бізнес в зручних умовах і не виходячи зі свого будинку. Економити з нашою виставкою взуття можна досить величезні суми коштів. Як на поїздках, їжі, так і на своєму часу, якого, на жаль, часто не вистачає.

З 2012 року наша виставка була повністю запущена і почали розміщуватися перші українські виробники і фабрики взуття і їх постачальнику, розташовані на території України. У перший час налічувалося від 10 до 20 виробників, але з часом їх стало набагато більше. Зараз їх більше 80-и, серед них є виробники жіночого, чоловічого та дитячого взуття. Також є і постачальники комплектуючих матеріалів для виробництва взуття.

Стоячи багаторічну довіру до нашої оптовому майданчику для бізнесу, на ній можна не тільки робити величезні продажу, а й купувати якісне взуття для мереж магазинів, бутіків, інтернет-магазинів взуття та інших торгових точок.

Інтерактивний оптовий каталог взуття пропонує купити більше, ніж 30000 моделей взуття, весняно-літніх і осінньо-зимових колекцій. У нас висока безпека угод. Кожне замовлення має свій порядковий номер і відстежується. Вся замовляють взуття оплачується на рахунки виробників "клієнт-постачальник", аналогічно ведеться і відправка готового замовлення взуття оптовому клієнту. Після отримання замовлення на опт покупець закриває своє замовлення. Також він може розмістити куплений на виставці взуттєвої товар в нашій роздрібній мережі порталів проекту інтернет-мережі продажів і новин від "Взуття Інфо".

Багато з покупців на виставці порталу придбали у виробника взуття оптом за адресою https://exposhoes.com.ua/obuv-optom - купуйте взуття на пряму зі складу фірм і постачальників!

ExpoShoes Online Stamp
Попередня новина
© 2009-2012 ExpoShoes Online. Всі права захищені
ExpoShoes Online - Міжнародна соціальна бізнес мережа Міжнародний каталог виробників взуття та аксесуарів Міжнародний рекламно-інформаційний ресурс взуттєвої індустріїМіжнародні виставки взуття та аксесуарів, матеріалів, обладнання
HalfPix Youtube Twitter Facebook Delicious Digg
US ZIP Codes
ExpoShoes Online
ExpoToolbar ExpoToolbar
Мова : Українська Українська Російська Федерація Сполучені королівства Франція Португалія Україна Німеччина Італія Польща Іспанія Туреччина