ExpoShoes Online
Додати в обране  Зробити стартовою
SiteHeart
    
 
Країна
SEARCH
Логін:
Пароль:
Попередня новина Наступна новина


Торгова марка взуття Krisbut

2010-05-20 11:38:11
Geraskin, PE

  Торговельна марка «Krisbut» Фірма заснована в 1982 році як невелике взуттєве ательє, у складі 6 взуттєвих майстрів на площі 30 м кв.

   Від початку свого існування фірма розвивалася дуже динамічно, інвестуючи в сучасні пристосування й технологічні лінії, що підвищувало якість і привабливість випускається обуві.

   Протягом декількох років фірма розвинулася у велике підприємство, завойовують собі стабільні позиції на місцевому ринку і за кордоном (Словаччина, Чехія, Німеччина, Росія, Білорусь, Литва, Латвія, Естонія). Величезним проривом було виробництво взуття з 1991 року в системі CALIFORNIA.

   В даний час KrisBut - це фірма з багаторічними традиціями і міцною позицією на взуттєвому ринку. Продукція фірми охоплює чоловічу, дамську і молодіжне взуття. Кожен рік в асортименті фірми з'являється кілька десятків моделей, спроектованих польськими та іноземними дізайнерамі.

   Висококваліфіцірованние співробітники і сучасний технологічний парк дозволяють випускати привабливу взуття високої якості, що характеризується видатним комфортом у шкарпетці, і модним відом.

   В протягом довгих років KrisBut з гордістю представляє свою продукцію як на виставках країни (Міжнародна Познаньська Виставка), так і на іноземних (США - WORLD SHOE ASSOTIATION, Росія - MOSSHOES, Чехія - каво, Угорщина - LEATHER AND SHOE FAIRS).

   Висока якість і привабливість продукції забезпечують фірмі міцні позиції по конкурентноздатності і шанси на подальший розвиток. 

www.krisbut.pl

ExpoShoes Online Stamp
Попередня новина Наступна новина
© 2009-2012 ExpoShoes Online. Всі права захищені
ExpoShoes Online - Міжнародна соціальна бізнес мережа Міжнародний каталог виробників взуття та аксесуарів Міжнародний рекламно-інформаційний ресурс взуттєвої індустріїМіжнародні виставки взуття та аксесуарів, матеріалів, обладнання
HalfPix Youtube Twitter Facebook Delicious Digg
US ZIP Codes
ExpoShoes Online
ExpoToolbar ExpoToolbar
Мова : Українська Українська Російська Федерація Сполучені королівства Франція Португалія Україна Німеччина Італія Польща Іспанія Туреччина