ExpoShoes Online
Додати в обране  Зробити стартовою
SiteHeart
    
 
Країна
SEARCH
Логін:
Пароль:
Попередня новина Наступна новина


Фірма Romano Mazzante

2010-05-20 10:40:06
Geraskin, PE

 Торгова марка «Romano Mazzante» Фірма Romano Mazzante відома як виробник чоловічого взуття високої якості.

 В асортименті фірми знаходяться як взуття елегантна, що підходить для роботи в офісі і офіційних зустрічей, так і взуття для відпочинку і піших прогулянок. Кожна колекція між тим складається з оригінальних моделей, шитих вручну і з натуральної шкіри.
 Romano Mazzante пропонує протягом року три колекції: весна-літо, осінь-зима і карнавал. Завдяки цьому фірма може оперативно реагувати на запити покупців і віяння ринку.
 Кожна з колекцій в середньому налічує 70 позицій, що створює величезну можливість вибору. Завдяки продукції, що відповідає останнім віянням моди, наше взуття найчастіше купується чоловіками, які знають собі ціну, і які хочуть підкреслити свою індивідуальність.
 Туфлі Romano Mazzante це не тільки мода, але також комфорт та високу якість. Крім італійського дизайну і компонентів, продукція зроблена з урахуванням місцевих кліматичних умов.

www.romanomazzante.com

ExpoShoes Online Stamp
Попередня новина Наступна новина
© 2009-2012 ExpoShoes Online. Всі права захищені
ExpoShoes Online - Міжнародна соціальна бізнес мережа Міжнародний каталог виробників взуття та аксесуарів Міжнародний рекламно-інформаційний ресурс взуттєвої індустріїМіжнародні виставки взуття та аксесуарів, матеріалів, обладнання
HalfPix Youtube Twitter Facebook Delicious Digg
US ZIP Codes
ExpoShoes Online
ExpoToolbar ExpoToolbar
Мова : Українська Українська Російська Федерація Сполучені королівства Франція Португалія Україна Німеччина Італія Польща Іспанія Туреччина