ExpoShoes Online
Додати в обране  Зробити стартовою
SiteHeart
    
 
Країна
SEARCH
Логін:
Пароль:
Попередня новина Наступна новина


Виставка взуття Москва, Експо Центр

2010-10-11 00:01:49
Виставка взуття Москва, Експо Центр

З 19 по 22 жовтня 2010 року в «Експоцентрі» проводять тридцять третій міжнародну виставку взуття та готових іздеелій з шкіри «Взуття. Світ шкіри -2010. Осінь ». «Взуття. Світ шкіри »- виставкова подія взуттєвої галузі Росії і країн СНД. Огляд «Взуття. Світ шкіри »- це діловий захід, на якому збираються професіонали. Кілька разів на рік відомі виробники взуття та шкіряних виробів привозять на виставку свої нові колекції, розроблені з урахуванням специфіки російського ринку.

   
Сюди приїжджають представники великих оптових організацій, торгових будинків, магазинів, модних взуттєвих салонів з регіонів нашої країни та країн СНД, щоб дізнатися про новинки взуттєвої моди наступного сезону, провести переговори і розмістити замовлення у найкращих виробників взуття. Незважаючи на труднощі кризи, рівень нинішньої осінньої виставки досить високий.

   
На площі 7 000 кв.м 350 компаній з 13 країн представляють останні колекції модного взуття і виробів зі шкіри сезону весна / літо 2011 року. Саму представницьку експозицію організують засновники взуттєвої моди - італійські компанії. На виставці також представлена краща шкіряно-взуттєва продукція з Німеччини, Греції, Іспанії, Литви, Нідерландів, Польщі, Португалії, Росії, Сербії, США, Туреччини, Швейцарії. Серед експонентів осінньої виставки - компанії Cromia, Loriblu, Marino Fabiani, Mario Cerutti, Nando Muzi, Nursace, Ras, Ripani та інші відомі фірми. На стендах цієї виставки демонструється все представлене на ринку різноманіття взуття - від модельного взуття класу люкс до спортивної та домашньою. Широкий спектр шкіряних виробів запропонує спеціалізований Салон сумок, шкіргалантереї та аксесуарів, учасниками якого стануть такі бренди, як Ripani, Arcadia, Lara San Paul, Renato Angi і багато інших.

   
19 і 20 жовтня фахівці візьмуть участь у заходах ділової програми виставки, організованої компанією Fashion Consulting Group. Програма підготовлена актуальним аспектам роботи на взуттєвому ринку Росії і включає авторські тренінги для компаній взуттєвої індустрії, в тому числі семінари «Модні тренди для сезону SS11», «Візуальний мерчендайзинг для магазинів взуття», «Управління персоналом і техніка ефективних продажів у роздрібному магазині взуття. Практичні методики для керівників », круглий стіл з проблем баїнгу:« Ефективний асортимент роздрібної мережі. Як цього добитися? ».

   
Запрошуємо професіоналів до участі в роботі міжнародної виставки «Взуття. Світ шкіри-2010. Осінь », експозиція якої представлена в павільйонах № 4 і 7 ЦВК« Експоцентр ».

Виставка працює з 10.00 до 18.00.

ExpoShoes Online Stamp
Попередня новина Наступна новина
© 2009-2012 ExpoShoes Online. Всі права захищені
ExpoShoes Online - Міжнародна соціальна бізнес мережа Міжнародний каталог виробників взуття та аксесуарів Міжнародний рекламно-інформаційний ресурс взуттєвої індустріїМіжнародні виставки взуття та аксесуарів, матеріалів, обладнання
HalfPix Youtube Twitter Facebook Delicious Digg
US ZIP Codes
ExpoShoes Online
ExpoToolbar ExpoToolbar
Мова : Українська Українська Російська Федерація Сполучені королівства Франція Португалія Україна Німеччина Італія Польща Іспанія Туреччина