ExpoShoes Online
Додати в обране  Зробити стартовою
SiteHeart
    
 
Країна
SEARCH
Логін:
Пароль:
Попередня новина Наступна новина


Dongguan China Shoes-China Shoetec

2010-10-05 17:00:57
ADSALE Exhibition Services LTD
Dongguan China Shoes-China Shoetec

Прес-реліз
5 жовтня 2010Ідеальна платформа для просування взуттєвого бренду
500 експонентів беруть активну участь в 12-й взуттєвій виставці Dongguan China Shoes-China Shoetec


   
У 12-й взуттєвій виставці Dongguan China Shoes-China Shoetec (осінь), яка буде проводитися в Сучасному Міжнародному Виставковому Центрі GD, м. Хоуйіе, Дунгуань, КНР, візьмуть участь 500 експонентів з Китаю, Гонконгу, Провінції Таівань, Португалії, Росії , Таїланду і.т.д. Виставка буде проходити в 3 головних тематичних зонах, а саме зоні взуття, матеріалів, шкіри та аксесуарів і в зоні обладнання. Крім стабільного участі експонентів минулих років, велике число китайських та іноземних експонентів будуть представлені вперше. Число нових експонентів буде становити 30% від загальної кількість експонентів. Завдяки виставці Dongguan China Shoes всі представники взуттєвої індустрії побачать багато нових облич, продуктів та концепцій.   Португальська компанія Tatuaggi-Industria De Ealecdo Lda (брала участь у 4 наших виставках) продовжує просування своєї модної шкіряного взуття для жінок на майбутній вистака. Фабрика компанії Tatuaggi знаходиться в м. Порто - другому за величиною місті Португалії славиться виробництвом взуття.  
Dongguan China Shoes-China Shoetec  
Взуття компанії Tatuaggi виробляється з натуральної шкіри і тільки на експорт. Представник компанії Tatuaggi пан Жозе Альберто висловлює своє задоволення участю у виставці, тому що на торішній виставці він познайомився з кількома потенційними агентствами для просування свого бренду і закупівельниками великих магазинів. Він визнав, що китайський ринок має великий потенціал і в нього варто інвестувати кошти.


   Ще один експонент минулих років - компанія Guangzhou ISCA Shoes - цього року викупила більшу площу для реклами торгової марки жіночого взуття 'GML'. Компанія ISCA має широку мережу продажів по всьому світу і зараз є однією з лідируючих китайських компаній фірмового взуття, що спеціалізується в дизайні, розробці і торгівлі чоловічого і жіночого шкіряного взуття. компании есть еще 7 брендов, такие как Rendy, Sunlern и т.д.">Крім торгівельної марки GML, у компанії є ще 7 брендів, такі як Rendy, Sunlern і т.д.


   Компанія Peninsula Shoes Co. Ltd. (Гонконг) спеціалізується на виробництві здорового взуття під брендом 'Sabatina Wellness'. Їх недавно запущена серія взуття, зберігаючою енергію, під назвою Pen-Walking поєднує в собі моду і здоров'я. Їх торговельні точки можна знайти в модних торгових центрах Tsim Sha Tsui і Central в Гонконзі.

   
Висококласний торгова марка взуття для дому 'Betta' компанії Goddess International Ltd / Betta Footwear Factory (Гонконг)  
 користується популярністю на зарубіжних і китайських ринках.
Торговій марці 'Betta' належать роздрібні магазини в Шеньжень, Гуанчжоу, Даляні, Чунгчіне та інших великих містах Китаю. Крім того, вони співпрацюють з висококласним італійським брендом чоловічого та жіночого взуття "Italian Fashion Galleria", який нещодавно почав освоєння китайського ринку.


   
Інші знамениті взуттєві компанії, які будуть брати участь у виставці, включають в себе компанії Lead Style Limited (Гонконг, повсякденне взуття, господарі власної торгової марки VOODOOSOUL, має магазини в м. Гуанчжоу), Sunbo (HK) Ltd (Гонконг, дитяче взуття, торгова Марка: Angie & AleShark, має магазини в Гонконзі), Radiant Footwear INC (США, жіноча модне взуття), Oceanic Brands (Австралія, жіноча і чоловіча модне взуття), Manley Fashion Direct Ltd (Гонконг, жіноче взуття), Hung Tat Trading Co . Ltd (HK) (Гонконг, жіноче взуття), Shenzhen Longyear Shoes Co. Ltd. (Китай, жіноче взуття), Jiayue Footwear Manufactory Co. Ltd (Китай, жіноче взуття) і т.д.


   
Дунгуань - широко відомий у взуттєвому виробництві місто, тому на виставку для участі з'їжджаються численні передові постачальники матеріалів, шкіри та аксесуарів. Наприклад, такі міжнародний експоненти, як Caster Rubber Products Co. Ltd. Jinjiang Shunyi Shoes (подошвы для обуви), Nanhai Kaixin Shoes Material Co., Ltd">(Іспанія, підошви для взуття); китайські і гонконзькі експоненти, такі як Dongguan Wanhua Leather Co., Ltd (поліуретан / ультратонка синтетична шкіра),% IMAGE3% Jinjiang Shunyi Shoes (підошви для взуття), Nanhai Kaixin Shoes Material Co., Ltd (різноманітні ткані передки і аксесуари), Fooan Thread Co Ltd (різні види ниток), Guangzhou Jutai Leather Co Ltd (Китай, різні види шкіри, внутрішня оббивка поліуретаном і інші продукти ПВХ) і т.д. З нових експонентів, що представляють матеріали, це компанії Leatherworks Inc. (США, натуральна шкіра), Богородская фабрика шкіри хромового дублення (Росія, натуральна шкіра), Fagus-Top Form (Таїланд) Co., Ltd (Таїланд, колодки для взуття) та багато інших.


Взуттєві верстати та обладнання - невід'ємна частина у виробництві "хорошою" взуття.


   Протягом багатьох років свого розвитку виставка Dongguan China Shoes успішно залучає для участі багатьох експонентів, таких як Ye Hone Enterprise Co., Ltd. (Склеюючі затяжні машини для шкарпеток / посадкового місця / бічних поверхонь), Da Yu Machinery Ind Co Ltd (обладнання для виробництва взуття), Youli Shoe Machine (обладнання для виробництва взуття), Quanyou Shoe-machinery Co., Ltd. (Обладнання для виробництва взуття), Hai Run Sewing (швейні машини), Kuang Yu Sewing Machine (Jiang Xi) Co. Ltd. (Швейні машини), Guang Dong Han's Yueming Laser Technology Co., Ltd (лазерне обладнання), Dongguan Xian Dai Shu Ma Equipment Co. Ltd. (Друкарські машини) і.т.д.


   
Успіх виставки Dongguan China Shoes також включає в себе постійну підтримку різноманітних торговельних асоціацій. Це Взуттєва Асоціація Гонконгу, Дунгуаньская Асоціація взуттєвих матеріалів, Дунгуаньская Взуттєва Асоціація кожевенника, Гуандун-Дунгуаньская Асоціація з Обладнанню для виробництва взуття, Тайванська Асоціація Комітету з виробництва взуття та ін


Програма VIP-покупців для відвідувачів з усього світу

   
Тим часом, організатори розгортають різноманітні широкомасштабні компанії з просування своєї виставки для залучення учасників взуттєвої індустрії. Серед іншого, існує "Програма VIP-покупців", спеціально націлена на магазини взуттєвих мереж, просто магазини і торгові компанії. Віддані своїй справі співробітники особисто запрошують для участі тисячі компаній, пропонуючи такі VIP-послуги, як підбір компаній, безкоштовні перевезення і розміщення і.т.д.

   
Крім того, виставка Dongguan China Shoes з метою просування співпрацює з безліччю 4 і 5-зіркових готелів, включаючи Dongguan Sheraton Hotel, Regal Palace Hotel, Pullman Hotel and Resort, HJ International Hotel, Haiyatt Garden Hotel Houjie,  
Dongguan China Shoes-China Shoetec  Dongguan Exhibition International Hotel, Cinese Hotel
і т.д. Спеціальні пропозиції цих готелів заощаджують кошти, як експонентів, так і відвідувачів виставки.


   Зручні послуги безкоштовних заміських автобусів
Щоб полегшити ваш візит, в період роботи виставки будуть організовані безкоштовні автобусні перевезення з Гуанчжоу, Шеньжена, Гонконгу. Бронювання безкоштовних автобусів зараз здійснюється на сайті www.chinashoexpo.com. Кількість місць обмежена, обслуговування в порядку надходження вимог.


   
Будучи головною універсальної пошукової платформою для взуття, матеріалів і устаткування середнього та високого класу і маючи набір тренд-релізів, виставка Dongguan China Shoes • China Shoetec (осінь 2010 р.) буде проходити в Сучасному Міжнародному Виставковому Центрі GD, м. Хоуйіе, Дунгуань, КНР 28-30 жовтня 2010 року. Це широкомасштабне подія організовано спільними зусиллями Китайської Торгової Палати з імпорту та експорту товарів легкої промисловості і прикладного ремесла, компаніями Messe Düsseldorf Shanghai Ltd., Adsale Exhibition Services Ltd. і Guangdong Modern Convention and Exhibition Management Co., Ltd. Вона є єдиною професійною взуттєвої виставкою в Дунгуань і подією, схваленим міжнародною асоціацією виставкової індустрії.
Для отримання додаткової інформації заходьте на наш сайт www.chinashoesexpo.com

Запит на участь:
Г-жа Кет Вонг / г-жа Лорейн Луї
Компанія Adsale Exhibition Services Ltd
тел: (852) 2811 8897
факс: (852) 2516 5024
E-mail: shoe@adsale.com.hk

Запит для відвідувачів та ЗМІ:
Г-жа Фіона Пенг / г-н Енді Нг
Компанія Adsale Exhibition Services Ltd
тел: (852) 2811 8897
факс: (852) 2516 5024
E-mail: publicity@adsale.com.hk

ExpoShoes Online Stamp
Попередня новина Наступна новина
© 2009-2012 ExpoShoes Online. Всі права захищені
ExpoShoes Online - Міжнародна соціальна бізнес мережа Міжнародний каталог виробників взуття та аксесуарів Міжнародний рекламно-інформаційний ресурс взуттєвої індустріїМіжнародні виставки взуття та аксесуарів, матеріалів, обладнання
HalfPix Youtube Twitter Facebook Delicious Digg
US ZIP Codes
ExpoShoes Online
ExpoToolbar ExpoToolbar
Мова : Українська Українська Російська Федерація Сполучені королівства Франція Португалія Україна Німеччина Італія Польща Іспанія Туреччина