ExpoShoes Online
Додати в обране  Зробити стартовою
SiteHeart
    
 
Країна
SEARCH
Логін:
Пароль:
Попередня новина Наступна новина


Про проект на сайті ExpoShoes.com

2010-06-26 15:27:44
Geraskin, PE
Про проект на сайті ExpoShoes.com

Реєстрація на міжнародному порталі взуттєвої індустрії ExpoShoes Business Online починається 20 липня 2010 року. Запрошуємо до реєстрації на нашому проекті міжнародні виставкові взуттєві організації, виробників взуття, сумок ручних, рукавичок, аксесуарів до взуття, хімічної галузі промисловості для взуттєвої індустрії, виробників підошов, шкіряної індустрії, засобів догляду за взуттям, виробників обладнання для взуттєвої індустрії, взуттєвої галантереї, запасних частин для взуття, каблуків, супінаторів, матеріалів для взуття, приватних підприємців, бізнесменів, офіційних представників виробників перерахованих вище, керівників магазинів взуття, ремонтних майстерень взуття, які торгують взуттєві організації і всіх, хто доторкається до взуттєвої індустрії виробництва і продажів!

 Що для реєстрації буде необхідно?

 Необхідно при реєстрації підтвердити причетність до даного виду бізнесу, завантаживши кольорові фото документи: фотографію або логотип реєструється торгова марка або бізнесмена, сторінку паспорта на якій є малюнок користувача і його ім'я (ми не використовуємо важливі дані і не передаємо третім особам), свідоцтво підприємця, ліцензія для виробників або патент. Головне, - підтвердити себе або організацію, що ви пов'язані з взуттєвої індустрією виробництва і продажів.

 

Про проект на сайті ExpoShoes.com


 Реєструватися зможуть усі особи з різних країн. Мови спілкування на сайті будуть доповнюватися поступово, включаючи арабську, китайську та інші. На даному етапі переклад сайту технічний, із запуском сайту написання статей і матеріалів дозволить позбутися нас від технічного перекладу і перейти на професійне написання текстів.

На проекті мається на перший час 10 мов для спілкування, на допомогу для перекладу текстів на проекті є в режимі передачі повідомлень автоматичний технічний перекладач, який полегшить вам переговорний ділової процес. У режимі передачі повідомлень користувач зможе прикріпити файл товару з власної галереї, прайс, вказати, які дані по товару зможе побачити користувач, якому передається повідомлення. Повідомлення працюють в зашифрованому режимі, що покращує безпеку ваших переговорів. Свої акаунти ви зможете пов'язати з обліковими в соціальних мережах.

 Галереї мають захист і настройки їх переглядів іншими користувачами. Налаштуваннями галерей можна заборонити або дозволити перегляд галерей за категоріями користувачам на ваш розсуд. Безкоштовно буде надаватися 50 фотографій товарів і їх описом і однією галереєю.

 Міжнародні виставкові організації, що проводять виставки взуття зможуть під час підписання партнерської угоди скористатися додатковим ім'ям (youname). Exposhoes.com, де на них чекає маса прекрасних рішень для використання нашого ресурсу для просування виставкового бізнесу, пов'язаного з тематикою нашого проекту. Такі виставки - партнери є генеральними після підписання угоди і публікуються на першій сторінці в розділі Генеральних партнерів нашого проекту. Так як такі виставки будуть мати свій акаунт ми зможемо запропонувати їм самостійну публікацію даних, релізів та пост-релізів, робити розсилку користувачам нашої системи, залучаючи і інформуючи всіх про наближення міжнародних тематичних виставках, які будуть проходити в усьому світі.

 Наш проект не має аналогів у своїй будові і розвитку, він буде постійно вдосконалюватися, а після запуску ми зможемо постійно пропонувати всім зареєстрованим користувачам масу якісних послуг тематичного характеру. Наш проект розвитку взуттєвої індустрії не йде по легкому шляху, ми самі втілюємо в життя те, чого не вистачало для нормального якісного ведення бізнесу між виробниками та покупцями - бізнесменами.

Сподіваємося, що наш проект ExpoShoes Business Online на сайті www.ExpoShoes.com стане для Вас усіх настільною книгою у всіх відносинах, пов'язаних з цим видом бізнесу і принесе бажані результати для Вас. Ми сповнені цікавих ідей у створенні і розвитку даного проекту і просимо вас сказати всім, хто займається цим бізнесом тематичним, приєднуватися до нього.

 Реєстрація користувачів буде здійснюватися безкоштовно протягом певного часу. Реклама на різні країни світу буде здійснюватися на платній основі. Можете замовляти банери, статті, RSS новини на різних мовах народів світу, які будуть показуватися на необхідні країни, які ви зможете вибрати самі. Також будуть і безкоштовні функції публікацій ваших матеріалів і новин. Ми пропонуємо багато безкоштовних функцій на проекті, які дозволять вам обійтися без витрат. Ми дивимося в майбутнє вдале проекту ExpoShoes Business Online і просимо приєднатися до нас з моменту початку реєстрації, 20 липня 2010 року!

 


 З повагою до працівників взуттєвої індустрії виробництва і продажів!

 Адміністрація проекту розвитку взуттєвої індустрії ExpoShoes Business Online!

ExpoShoes Online Stamp
Попередня новина Наступна новина
© 2009-2012 ExpoShoes Online. Всі права захищені
ExpoShoes Online - Міжнародна соціальна бізнес мережа Міжнародний каталог виробників взуття та аксесуарів Міжнародний рекламно-інформаційний ресурс взуттєвої індустріїМіжнародні виставки взуття та аксесуарів, матеріалів, обладнання
HalfPix Youtube Twitter Facebook Delicious Digg
US ZIP Codes
ExpoShoes Online
ExpoToolbar ExpoToolbar
Мова : Українська Українська Російська Федерація Сполучені королівства Франція Португалія Україна Німеччина Італія Польща Іспанія Туреччина