ExpoShoes Online
Додати в обране  Зробити стартовою
SiteHeart
    
 
Країна
SEARCH
Логін:
Пароль:
Попередня новина Наступна новина
Baner Shoes Sale Banner for Shoes Sale 200px 500px

Компанія ALBA і її діяльність

2010-06-24 01:47:30
Geraskin, PE
Компанія ALBA і її діяльність

 Компанія торгової марки 'ALBA' розпочала свою діяльність на взуттєвому ринку Росії оптовим імпортером взуття в 1993 році.
 Через п'ять років було розпочато випуск взуття під власною торговою маркою 'ALBA', що перекладається з італійського як 'світанок'.
 За час існування Компанія ALBA заслужила довіру клієнтів та повагу багатьох конкурентів. Створення модного взуття ALBA є не тільки професією, але і якості майстрів ALBA, адже тільки якість буває красивим. Взуття ALBA відрізняється абсолютним почуттям стилю, збільшені на європейські традиції якості.
 Торгова марка ALBA створює модну якісну і доступну за ціною взуття, забезпечуючи популярність і впізнаваність торгової своєї марки.
 Компанія ALBA - це лабораторія рішень для створення ідеального гармонійного образу сучасної людини. З 1998 року активно розвивається мережа фірмових салонів ALBA, які за своїм дизайном, рівнем обслуговування та асортименту відповідають кращим взуттєвим салонах Західної Європи.
 Сьогодні мережа магазинів торгової марки ALBA нараховує більше 70 магазинів в таких містах як Москві, Санкт Петербурзі, Єкатеринбурзі, Нижньому Новгороді, Казані, Красноярську, Челябінську та інших.
 Асортиментна лінія представлена широким вибором жіночого та чоловічого взуття, сумок і ременів.
  У 2007р. Компанія ALBA запустила новий проект SVETSKI - досконале втілення модних ідей.

www.the-alba.com

ExpoShoes Online Stamp
Попередня новина Наступна новина
© 2009-2012 ExpoShoes Online. Всі права захищені
ExpoShoes Online - Міжнародна соціальна бізнес мережа Міжнародний каталог виробників взуття та аксесуарів Міжнародний рекламно-інформаційний ресурс взуттєвої індустріїМіжнародні виставки взуття та аксесуарів, матеріалів, обладнання
HalfPix Youtube Twitter Facebook Delicious Digg
US ZIP Codes
ExpoShoes Online
ExpoToolbar ExpoToolbar
Мова : Українська Українська Російська Федерація Сполучені королівства Франція Португалія Україна Німеччина Італія Польща Іспанія Туреччина