ExpoShoes Online
Додати в обране  Зробити стартовою
SiteHeart
    
 
Країна
SEARCH
Логін:
Пароль:
Попередня новина Наступна новина


Третій Виставка взуття в Білорусі

2011-03-01 14:56:14
EXPOLIST, LTD
Третій Виставка взуття в Білорусі

3-я Міжнародна Виставка для оптовиків пройде в Мінську з 2 по 4 серпня 2011 року по адресою вул. Я. Купали, 27


Білоруські та зарубіжні виробники і постачальники взуття осінньо-зимового асортименту зберуться в Мінську на черговий третій спеціалізованій оптової виставці "Взуття. Шкіра. Аксесуари" в серпні, в будівлі колишнього ВДНГ м. Мінська в Білорусії, в Національному виставковому центрі "Белекспо"

- "За результатами анкетування учасників оптової виставки" Взуття. Сумки. Аксесуари ", яка пройшла в Мінську з 15 по 18 лютого 2011, було вибрано найбільш зручний час для постачальників осінньо-зимового асортименту, - це початок серпня. Це за 1 місяць до початку продажів взуття в роздрібній торговельній мережі", - пояснили в оргкомітеті виставки . Організатори відзначили, що мета виставки - допомогти постачальникам налагодити співпрацю з оптовими магазинами і презентувати нові колекції.

У минулої лютневій виставці взяли участь постачальники та виробники білоруської, польської, російської, китайської, французької взуття, сумок і аксесуарів. Компанії презентували нові колекції весни-літа 2011. "Постачальники і виробники продукції залишилися задоволені участю у виставці, відзначивши, що завдяки цьому заходу вони змогли адаптуватися до умов білоруського ринку. Дуже багато компаній, особливо ті, хто привіз взуття в Білорусію вперше, знайшли нові рішення для свого бізнесу. Поспілкувавшись з представниками торгівлі і колегами-постачальниками, вони зробили корисні висновки для себе і дізналися, як більш грамотно і правильно будувати відносини з білоруською роздрібною мережею ", - розповіли в оргкомітеті. За словами організаторів, важливим фактом є те, що познайомитися з продукцією постачальників на виставку приїхали не лише представники магазинів і салонів взуття, а й приватні підприємці. Оптові і роздрібні компанії укладали договору про співпрацю і домовилися про відвантаження взуття безпосередньо на виставці. Вони також відзначили, що за результатами анкетування, майже 90% експонентів лютневої виставки "Взуття. Сумки. Аксесуари" підтвердили намір брати участь у виставці серпня місяця, де будуть презентовані колекції осінь-зима. Нагадаємо, що виставка взуття проводиться двічі на рік: перед початком весняно-літнього та осінньо-зимового сезонів. Нагадуємо, що наша мінська виставка пройде з 2 по 4 серпня 2011 року в Мінську, в будівлі колишнього ВДНГ Білоруської РСР, на Я. Купали, 27. Реєстрація учасників уже почалася. Звертайтеся до організаторів виставки та представникам на території України (для експонентів з України, інформація на сайті організаторів).

Організатори відзначили, що у зв'язку з підвищеним інтересом відвідувачів не тільки до взуття, але і до сировини, що використовується у виробництві шкіряних галантерейних товарів, тематика нашого форуму розширюється і виставка тепер називається "Взуття. Шкіра. Аксесуари". Дана виставка - єдина тематична виставка взуттєвої індустрії в Білорусі.

Запрошуємо усіх до співпраці!

www.exposhoes.com.ua

ExpoShoes Online Stamp
Попередня новина Наступна новина
© 2009-2012 ExpoShoes Online. Всі права захищені
ExpoShoes Online - Міжнародна соціальна бізнес мережа Міжнародний каталог виробників взуття та аксесуарів Міжнародний рекламно-інформаційний ресурс взуттєвої індустріїМіжнародні виставки взуття та аксесуарів, матеріалів, обладнання
HalfPix Youtube Twitter Facebook Delicious Digg
US ZIP Codes
ExpoShoes Online
ExpoToolbar ExpoToolbar
Мова : Українська Українська Російська Федерація Сполучені королівства Франція Португалія Україна Німеччина Італія Польща Іспанія Туреччина