ExpoShoes Online
Додати в обране  Зробити стартовою
SiteHeart
    
 
Країна
SEARCH
Логін:
Пароль:
Попередня новина Наступна новина


Купити туфлі за 158.000 євро

2011-04-16 11:49:52
ExpoShoes Manager
Купити туфлі за 158.000 євро

На британській виставці покажуть туфлі за 140 тисяч фунтів


На виставці в Бірмінгемі публіці представлять одні з найдорожчих туфель у світі - взуття виконана з чистого золота, прикрашеного 2200 діамантами, пише The Daily Mail. Вартість пари таких туфель становить 140 тисяч фунтів стерлінгів (більше 158 тисяч євро).

Туфлі виготовив британський дизайнер Крістофер Майкл Шелліс, називає своє творіння ювелірною прикрасою, яке можна носити на ногах. Окрім взуття із золота дизайнер ювелірних виробів також виробляє підставки для губної помади, оправи для кишенькових дзеркал і сумочки з дорогоцінних металів. Туфлі, однак, є найдорожчою роботою Шелліса.

За словами дизайнера, золота взуття була виготовлена ​​ще п'ять місяців тому, проте за весь цей час жодна пара так і не була куплена. Скільки всього пар такому взутті Шелліс встиг зробити, не уточнюється.

Поглянути на золоті туфлі, всипані діамантами, можна буде в період з 16 квітня по 2 травня.

Дизайнери і ювеліри регулярно створюють взуття та аксесуари з дорогоцінних металів і каменів. У 2009 році у Франції були представлені туфлі, виготовлені з використанням золота, крокодилової шкіри, напівкоштовних каменів і атласних стрічок. Вартість пари склала близько 50 тисяч євро.

ExpoShoes Online Stamp
Попередня новина Наступна новина
© 2009-2012 ExpoShoes Online. Всі права захищені
ExpoShoes Online - Міжнародна соціальна бізнес мережа Міжнародний каталог виробників взуття та аксесуарів Міжнародний рекламно-інформаційний ресурс взуттєвої індустріїМіжнародні виставки взуття та аксесуарів, матеріалів, обладнання
HalfPix Youtube Twitter Facebook Delicious Digg
US ZIP Codes
ExpoShoes Online
ExpoToolbar ExpoToolbar
Мова : Українська Українська Російська Федерація Сполучені королівства Франція Португалія Україна Німеччина Італія Польща Іспанія Туреччина