ExpoShoes Online
Додати в обране  Зробити стартовою
SiteHeart
    
 
Країна
SEARCH
Логін:
Пароль:
Попередня новина Наступна новина
Baner Shoes Sale Banner for Shoes Sale 200px 500px

Ми придбали www.obuv.kiev.ua

2012-01-06 16:25:46
ExpoShoes Manager
Ми придбали www.obuv.kiev.ua

Проект «ExpoShoes Online» Business придбав доменне ім'я www.obuv.kiev.ua

- Нагадаємо, що в 2012 році проект «ExpoShoes Online» запускає початкову версію проекту «Взуття України». Мережа з 25 порталів взуття та аксесуарів буде належати окремо кожному з 25-и регіонів України під ім'ям «obuv. (Ім'я регіону). Ua Це всі обласні міста України, включаючи Крим.


- На проекті порушені питання надання корисної інформації по обласних центрах і містах області, інформуючи про тематичних виставках, магазинах взуття та аксесуарів, торгових ринкових майданчиках і торгових центрах, їх відкриття і закриття (переїзди) торгових точок, тематичні оголошення від відвідувачів і пошук роботи, трохи рекламної інформації. Також будуть розміщуватися акції та знижки, пошук по маркам і не стандартних розмірів, галереї продукції, розташування найближчих взуттєвих майстерень і даних про них на карті і інші корисні послуги, в тому числі і безкоштовні.


- Виробники, які братимуть участь у житті мережі тематичних проектів взуттєвої індустрії «ExpoShoes Online» будуть завжди мати додаткові бонуси в роботі по регіонах, розміщуючи дані про магазини роздрібної торгівлі та про їх продукцію, популяризуючи свій бренд, таким чином виключаючи зайві дзвінки виробникам від роздрібних покупців про прохання продати в роздріб оптовий товар.
На даному етапі підготовки до старту проекту ми приймаємо і розглядаємо заявки від професіоналів, які можуть стати представниками в своїй галузі. Розглядаються різні варіанти співпраці по кожному регіону.


- Мережа проекту «ExpoShoes Online» - це міжнародні новини та соціальна бізнес-мережа, каталог, «ExpoShoes Online України» - це Виставка взуття, каталог від виробників взуття та аксесуарів, «Взуття України» - мережа 25-і порталів взуття роздрібно-оптової мережі.

C повагою, ExpoShoes Online Business

ExpoShoes Online Stamp
Попередня новина Наступна новина
© 2009-2012 ExpoShoes Online. Всі права захищені
ExpoShoes Online - Міжнародна соціальна бізнес мережа Міжнародний каталог виробників взуття та аксесуарів Міжнародний рекламно-інформаційний ресурс взуттєвої індустріїМіжнародні виставки взуття та аксесуарів, матеріалів, обладнання
HalfPix Youtube Twitter Facebook Delicious Digg
US ZIP Codes
ExpoShoes Online
ExpoToolbar ExpoToolbar
Мова : Українська Українська Російська Федерація Сполучені королівства Франція Португалія Україна Німеччина Італія Польща Іспанія Туреччина