ExpoShoes Online
Додати в обране  Зробити стартовою
SiteHeart
    
 
Країна
SEARCH
Логін:
Пароль:
Попередня новина Наступна новина


WSA Американська виставка взуття

2010-10-09 13:01:54
WSA Американська виставка взуття

WSA жертвує близько $ 70K в два десятки ФОНДІВ


    
Безпрецедентна подія завершилося. Перевірте Презентацію на WSA Show Лас-Вегас, Невада, від 10 серпня 2010 року. WSA Show, ENK - подія в міжнародній торгівлі, на підтримку свого партнерства з двома десятками взуттєвих фондів, представив чек на $ 69502 від взуттєвої промисловості. Фонд на Відкриття нічного WSA по-паті в Лас-Вегасі, Понеділок, 9 серпня.


   
На честь двох 70-річчю TEN і в святкуванні 62 років в бізнесі, WSA пообіцяв внесок мінімум 62 доларів від кожного бренду у виставці в серпні 2010 рік у Уолтом, організованої в Штаті Массачусетс, яка пропонує фінансову допомогу, консультування та общинних ресурсів для осіб, нужденних, які працюють у взуттєвій промисловості.


   
"Це перший раз, коли організація в нашій галузі надала пожертвування від імені кожної з беруть участь взуттєвих брендів тільки для участі у виставці," сказала Еліс Кролл, голова ENK International. "Нам особливо приємно, на честь два десятки, організації, яка побудована на основі турботи, служити суспільству через соціальні послуги та освітні програми для тих, хто потребує."


   
Партнерство було створено WSA, щоб простягнути руку допомоги тим, хто потребує, від промисловості, в самий важкий час і стало можливим завдяки участі більше ніж 1100 брендів у серпні 2010 року в WSA Show. "Два десятки взуттєвих Фондів було довгою і значною відношенні з АЗС", прокоментував Пеггі Кім Meill, президент взуттєвих фондів. "Ми дуже вдячні за цю останню компанію від WSA в подарунок для підтримки, яка допомагає у разі необхідності. Він визнає, що розуміння WSA, що все в нашій галузі повинні допомогти" нашому "фундаменту. Тому він може продовжувати зустрічатися і відповідати на велику кількість дзвінків по двом десяткам програм і послуг "


   
З моменту свого створення, було все створено для того, щоб змінити життя людей у взуттєвій промисловості. Їх
Місія прийняття рішень та створення змін для тих, хто потребує ніколи не була такою сильною.


   
Оригінальна компанія WSA була сформована в 1948 році для спонсорства на ринках і спрямоване на поліпшення взуттєвої промисловості.


   
WSA був представлений Еліз Кролл Пеггі Кім Meill на Відкриття нічного WSA's Після-група провела в
Венеціанські.


-MOREAbout WSA і ENK Міжнародний ENK International LLC є провідним виробником моди виставки в Нью-Йорку, Лос-Анджелесі і Лас-Вегасі. Портфель ENK включає від 29 заходів включають кліки (одягу та аксесуарів для сучасних жінок), ENKNewYork (сучасного одягу чоловічої класики, Denim Premium і передової спортивного одягу, взуття і аптекар), ланцюг (жіночої моди і ювелірних прикрас, сумки, шарфи, взуття та сувенірів), Інтермеццо (сучасна жіночий одяг), дитячий клуб (дитячий одяг, аксесуари, взуття та подарунки для молодшої категорії), АЗС (жіночий, чоловічий та дитяче взуття і аксесуари), Sole торгівлі (взуття висококласні жінок), Brighte Лос-Анджелесі (сучасний міст і жінок готові-а-порте, взуття та аксесуари) та ENKVegas (чоловічий і жіночий одяг, джинсова тканина, взуття та аксесуари).


   
E.N.K. привертає 150000 внутрішніх і міжнародних покупців та преси щорічно в результаті чого обсяг продажів стає більше $ 1 мільярда.

   
Для більш детальної інформації, будь ласка, відвідайте наші сайти www.enkshows.com і www.wsashow.com

ExpoShoes Online Stamp
Попередня новина Наступна новина
© 2009-2012 ExpoShoes Online. Всі права захищені
ExpoShoes Online - Міжнародна соціальна бізнес мережа Міжнародний каталог виробників взуття та аксесуарів Міжнародний рекламно-інформаційний ресурс взуттєвої індустріїМіжнародні виставки взуття та аксесуарів, матеріалів, обладнання
HalfPix Youtube Twitter Facebook Delicious Digg
US ZIP Codes
ExpoShoes Online
ExpoToolbar ExpoToolbar
Мова : Українська Українська Російська Федерація Сполучені королівства Франція Португалія Україна Німеччина Італія Польща Іспанія Туреччина