ExpoShoes Online
Додати в обране  Зробити стартовою
SiteHeart
    
 
Країна
SEARCH
Логін:
Пароль:
Попередня новина Наступна новина


Україна проти взуття з Китаю

2011-07-30 13:04:04
Україна проти взуття з Китаю

КИЇВ, 29 липня. Китайське взуття становить 80% від усього обсягу імпорту товарів легпрому в Україну. Українські виробники ініціюють антидемпінгове розслідування, повідомляє портал Деньги.ua.

За словами президента Ліги виробників взуття, шкіргалантереї, хутряних виробів «Укркожобувьпром» Олександра Бородиня, асоціація почала збирати доказові матеріали для ініціювання антидемпінгового розслідування щодо взуття, імпортованого в Україну з Китаю.

«Продовжується відвертий демпінг китайського взуття на український ринок. Митна вартість імпорту китайського взуття в середньому становить $ 3-3,5 за пару. Це - смішна ціна, цього бути не може, так як в магазинах зовсім інші ціни », - стверджує Олександр Бородиня.

Глава «Укрлегпрому» Тетяна Ізовіт розповіла, що асоціація вже проводила та антидемпінгові розслідування (з імпорту певних видів товарів легпрому з прив'язкою до конкретної країни), і спецрозслідування (без прив'язки до конкретної країни). Наприклад, результатом проведення спецрозслідування щодо імпорту бавовняних тканин стало введення додаткової ввізного мита.

У попередніх випадках ефект від введення ввізного мита на відповідні товари був короткочасним: «Ввели мита. Кілька місяців підприємства раділи, проте далі почався імпорт тих же товарів, але під іншими товарними підкоду. Так, наприклад, тканина завозилася під кодом "Молотки відбивні", - повідомила Ізовіт.

За її словами, довгостроковий позитивний ефект від введення додаткових мит можливий, якщо після їх введення буде здійснюватися чіткий контроль за імпортом товарів під правильними кодами.

Як показує офіційна статистика СОТ, проти Китаю досить часто ініціюються торговельні розслідування, за результатами яких застосовуються відповідні заходи. Наприклад, за період 1995-2010 років ЄС ініціював 96 антидемпінгових розслідувань, США - 101. Антидемпінгові заходи були прийняті по 68 і 79 розслідувань відповідно.

До того ж, нагадала Наталія Микольська, в ЄС вже було проведено антидемпінгове розслідування проти імпорту взуття з Китаю, і за результатами прийнято рішення про застосування антидемпінгових заходів. Правда, зазначене рішення в даний час оскаржується Китаєм в рамках процедури розгляду спорів у СОТ.

Джерело: news.mail.ru

ExpoShoes Online Stamp
Попередня новина Наступна новина
© 2009-2012 ExpoShoes Online. Всі права захищені
ExpoShoes Online - Міжнародна соціальна бізнес мережа Міжнародний каталог виробників взуття та аксесуарів Міжнародний рекламно-інформаційний ресурс взуттєвої індустріїМіжнародні виставки взуття та аксесуарів, матеріалів, обладнання
HalfPix Youtube Twitter Facebook Delicious Digg
US ZIP Codes
ExpoShoes Online
ExpoToolbar ExpoToolbar
Мова : Українська Українська Російська Федерація Сполучені королівства Франція Португалія Україна Німеччина Італія Польща Іспанія Туреччина