ExpoShoes Online
Додати в обране  Зробити стартовою
SiteHeart
    
 
Країна
SEARCH
Логін:
Пароль:
Попередня новина Наступна новина


Ugg манія охопила Гонконгу

2010-10-19 13:08:09
Ugg манія охопила Гонконгу

Uggs, як передбачалося, були функціональної взуттям, для того, щоб з легкістю грати в снігу і зберегти тепло, коли нагрівач ламається. Ті функції, і лише ті функції. Черевики стали, однак, твердженням, "яке Це" фіксує по пунктах використовувані для моди мети ймовірно більше ніж функціональні цілі сьогодні. Ви знаєте, що «пункт» як це важливо для придбання успіху, коли молоді дівчата в гарячих, задушливих містах як Остін, Техасі, носять їх круглий з джинсовими спідницями, як ці шльопанці, щоб виглядати сексуальними. Ви також знаєте, що їх успіх не можна душити, коли компанія, яка має $ 813 мільйонів у доході через рік, як компанія, яка має Uggs, зробила в '09.


І Ви знаєте, що вони повинні тут залишитися, коли компанії як Джиммі Чу починають робити прикраси з бахромою по 600 $ за виріб. Поголовне захоплення охопило задушливе місто Гонконг, де модний універмаг Lane Crawford влаштував місячну розпродаж черевик, у минулому році.

  
Репортаж The Wall Street Journal:


 
"Я сказав би, що ми були дещо здивовані в тому, наскільки інтенсивною була реакція," говорить Пітер Ніколс старший buyer відділу дизайнерського взуття Lane Crawford's. "Ясно споживач чекав цього." Один погляд на ці черевики, тим не менш, піднімає резонне питання, чи буде примха довговічною.


Товсті, незграбні чоботи можуть зробити ноги жінки самим незавидним способом - подібність двох наповнених тварин. Тим часом внутрішній шар овечої вовни видається відповідним тільки для хуртовин, і ледь корисний до зим Гонконгу, де температури рідко падають нижче 18 градусів Цельсія.

  
Ніколс додав, що він вважає, "черевики Ugg повинні тут залишитися," і що, "любите Лі Ви їх чи ні, вони є виразно частиною взуттєвого свідомості.


  
Хтось вважає, що можливо, тільки можливо, співробітництво Jimmy Choo буде вбивати їх привабливість?

ExpoShoes Online Stamp
Попередня новина Наступна новина
© 2009-2012 ExpoShoes Online. Всі права захищені
ExpoShoes Online - Міжнародна соціальна бізнес мережа Міжнародний каталог виробників взуття та аксесуарів Міжнародний рекламно-інформаційний ресурс взуттєвої індустріїМіжнародні виставки взуття та аксесуарів, матеріалів, обладнання
HalfPix Youtube Twitter Facebook Delicious Digg
US ZIP Codes
ExpoShoes Online
ExpoToolbar ExpoToolbar
Мова : Українська Українська Російська Федерація Сполучені королівства Франція Португалія Україна Німеччина Італія Польща Іспанія Туреччина