ExpoShoes Online
Додати в обране  Зробити стартовою
SiteHeart
    
 
Країна
SEARCH
Логін:
Пароль:
exhibition of exposhoes business online
Попередня новина Наступна новина
Интернет-магазин обуви Expomag (ЭКСПО маг)

Дорога взуття в магазині Манхеттена

2010-04-09 23:01:50
Geraskin, PE
Дорога взуття в магазині Манхеттена

   За посиланням на газету NYDailyNews, що в Манхеттені, в магазині Silvano Lattanzi найдешевша пара взуття обійдеться вам в $ 1.200 і це будуть прості кросівки.

   Більш строгі черевики з приємною телячої шкіри обійдуться вже в $ 3.175. А найдорожча пара взуття в ньому буде коштувати $ 18.000. Ця модель виконується на замовлення з крокодилячої шкіри. Але потрібно розуміти, що це не дасть Вам можливість ходити по воді.
 Дуже цікаво, але навіть в умовах кризи цей магазин не має проблем із нестачею покупців. Один із клієнтів цього магазину, пластичний хірург, за недавні 7 років придбав у них взуття на суму, що перевищує $ 500.000!
 Але чому ціна на таке взуття настільки висока? Lattanzi пояснює це тим, що ціна багато в чому залежить від складності виготовлення. Робота над однією парою взуття іноді включає в себе близько двохсот різних операцій, а за часом займає в середньому близько тридцяти годин. 26 шевців на заводі в італійській провінції Marche випускають на рік 2.500 пар взуття використовуючи в роботі стародавні технології виробництва.
 При покупці взуття буде досить жорсткою.

   Перед носкою рекомендується надягати їх 3-4 рази на день на якийсь час, щоб вони стали зручніше, а після цього вони візьмуть форму вашої ноги. Більшість покупців цього магазину бізнесмени, але серед них є навіть відомі всьому світу персони, такі як Арнольд Шварцнеггер і Папа Римський, який любить купувати у них оксамитові тапочкі. Доповнимо, що не завжди, з першого моменту, жорстка взуття, може викликати у покупців те, що називається 'незручністю або недоробкою' виробників.   

   Це і є, сама надійна взуття, зроблене за всіма правилами виготовлення взуття та використання цієї якості, яка заслуговує на надалі Вашої поваги.

ExpoShoes Online Stamp
Попередня новина Наступна новина
© 2009-2012 ExpoShoes Online. Всі права захищені
ExpoShoes Online - Міжнародна соціальна бізнес мережа Міжнародний каталог виробників взуття та аксесуарів Міжнародний рекламно-інформаційний ресурс взуттєвої індустріїМіжнародні виставки взуття та аксесуарів, матеріалів, обладнання
HalfPix Youtube Twitter Facebook Delicious Digg
US ZIP Codes
ExpoShoes Online
ExpoToolbar ExpoToolbar
Мова : Українська Українська Російська Федерація Сполучені королівства Франція Португалія Україна Німеччина Італія Польща Іспанія Туреччина