ExpoShoes Online
Додати в обране  Зробити стартовою
SiteHeart
    
 
Країна
SEARCH
Логін:
Пароль:
Попередня новина Наступна новина


Презентація в Україні та Росії

2010-05-23 14:01:18
Geraskin, PE
Презентація в Україні та Росії

   До уваги організацій взуттєвої промисловості та осіб, що мають відношення до індустрії виробництва і продажів взуття, сумок і аксесуарів!

   Керівництвом проекту ExpoShoes Business Online було ухвалене рішення прийняття участі нашого проекту в міжнародних виставках різних країн. Ми припускаємо відвідати найближчим часом міжнародну виставку взуття в Україні, місто Київ, яка буде проводитися у Міжнародному Виставковому Центрі на лівому березі і в період з 20 по 23 липня 2010 припускаємо відвідати міжнародну виставку в Росії, місто Москва у Гостіному Дворі, на період з 24 по 26 серпня 2010 року.

   На період проведення Міжнародних Виставок будуть діяти Акції від проекту ExpoShoes Business Online.

   Всі бажаючі, які займаються виробництвом і продажів шкіри, взуттєвої галантереї, обладнання, взуття, сумок, аксесуарів до взуття та інших попутних матеріалів зможуть безкоштовно зареєструватися або залишити заявку на реєстрацію на нашому проекті і почати участь у міжнародному проекті розвитку взуттєвої індустрії.

   Наш проект буде постійно удосконалюватися і розвиватися, сприяючи розвитку вашого бізнесу та отримання додаткових доходів через мережу інтернет у тематичному міжнародному проекті розвитку взуттєвої індустрії ExpoShoes Business Online!

ExpoShoes Online Stamp
Попередня новина Наступна новина
© 2009-2012 ExpoShoes Online. Всі права захищені
ExpoShoes Online - Міжнародна соціальна бізнес мережа Міжнародний каталог виробників взуття та аксесуарів Міжнародний рекламно-інформаційний ресурс взуттєвої індустріїМіжнародні виставки взуття та аксесуарів, матеріалів, обладнання
HalfPix Youtube Twitter Facebook Delicious Digg
US ZIP Codes
ExpoShoes Online
ExpoToolbar ExpoToolbar
Мова : Українська Українська Російська Федерація Сполучені королівства Франція Португалія Україна Німеччина Італія Польща Іспанія Туреччина