ExpoShoes Online
Додати в обране  Зробити стартовою
SiteHeart
    
 
Країна
SEARCH
Логін:
Пароль:
Попередня новина Наступна новина


Cпортивно взуття САБО, Росія

2010-10-16 11:28:20
Cпортивно взуття САБО, Росія

Компанія САБО - російський виробник спортивного взуття і товарів для спорту під зареєстрованою торговою маркою SABO. Вже більше 10 років ми виробляємо взуття для наступних видів спорту:

Лижний спорт - наймасовіший вид спорту, історично розвинений в нашій країні. Тому ми створили лижні черевики для бігових лиж різних систем (SNS, NNN, NN75). Асортимент наших лижних черевик задовольнить як спортсмена, що починає, так і професійного лижника

Бокс, греко-римська боротьба, самбо, вільна боротьба - найбільш поширені в Росії види єдиноборств. Тому і були створені - борцовки для греко-римської боротьби, боксерки, борцовки для самбо та вільної боротьби - самбовкі.

Пауерліфтинг, гирьовий спорт, бодібілдинг - силові види спорту, що набирають популярність. Нами створена спеціальна взуття - класичні шкіряні штангеткі для присідань на підборах та взуття для станової тяги. Штангеткі і черевики для станової тяги - професійна екіпіровка для пауерліфтингу та важкої атлетики.

Футбол - для любителів цієї популярної гри ми пропонуємо футбольні бутси для різних типів полів і покриттів - натуральних і штучних, а також бутси для футзалу - зальні бутси.

Художня гімнастика - для захоплюються цим спортом і просто любителів фізкультури - традиційні шкіряні чешки.

Туризм - для любителів активного відпочинку ми виробляємо трекінгові черевики. Ці туристичні черевики чудово підходять як для походів так і для повсякденного носіння.

ExpoShoes Online Stamp
Попередня новина Наступна новина
© 2009-2012 ExpoShoes Online. Всі права захищені
ExpoShoes Online - Міжнародна соціальна бізнес мережа Міжнародний каталог виробників взуття та аксесуарів Міжнародний рекламно-інформаційний ресурс взуттєвої індустріїМіжнародні виставки взуття та аксесуарів, матеріалів, обладнання
HalfPix Youtube Twitter Facebook Delicious Digg
US ZIP Codes
ExpoShoes Online
ExpoToolbar ExpoToolbar
Мова : Українська Українська Російська Федерація Сполучені королівства Франція Португалія Україна Німеччина Італія Польща Іспанія Туреччина