ExpoShoes Online
Додати в обране  Зробити стартовою
SiteHeart
    
 
Країна
SEARCH
Логін:
Пароль:
Попередня новина Наступна новина


Рекомендації по догляду за взуттям

2010-04-07 16:31:48
Geraskin, PE
Рекомендації по догляду за взуттям

Рекомендації по догляду за взуттям: - Взуття, яку ви носите кожен день, треба чистити не перед виходом з дому, а коли ви прийшли з вулиці. Якщо ви повернулися додому після зимової прогулянки по засніжених дорогах, струсіть з чобіт сніг і протріть їх тут же сухою чистою ганчіркою. Якщо крім снігу прилипла бруд, то спочатку відчистити бруд дерев'яною паличкою, протріть взуття вологою, а потім і чистою сухою ганчіркою .- Взуття можна зробити непромокаючої, якщо змастити її кілька разів по швах льняним або касторовою олією, а також сумішшю з рівних частин воску і жиру .- Якщо взуття все-таки промокла, то краще всього промоклі туфлі або черевики сушити на колодці або в спеціальній сушарці (їх можна придбати в хорошому взуттєвому магазині). Другий спосіб - туго набити газетним папером шкарпетки чобіт, яка чудово вбирає вологу. Якщо змінити папір кілька разів, взуття висохне швидше. Крім того, можна сушити взуття за допомогою ... пилососа! Для цього вставте в черевик шланг без насадки і увімкніть прилад .- Ніколи не сушіть мокре взуття (у тому числі і дитячої) біля вогню, на печі або батареї центрального опалення - дорожче обійдеться. Від високої температури матеріали, з яких зшита взуття, деформуються, шкіра поступово втрачає еластичність, а нитки, що скріплюють деталі, руйнуються. Також корисно регулярно виймати і просушувати вкладних утеплену устілку (якщо така є) .- Взуття слід щодня змащувати кремом. Завжди підбирайте крем під колір взуття. Не думайте, що безбарвний крем універсальний. Цей крем гарний тільки для світлої взуття, темна від нього тьмяніє. Через 5-10 хвилин після того, як ви змастили взуття кремом, почистіть її щіткою (для кожного крему потрібно своя щітка). Щоб ви змогли надати взуття більший блиск, відполіруйте її шматочком замші, плюшу або бархоткою.

- Лаковане взуття слід час від часу протирати ганчірочкою, змоченою в молоці. Потьмянілих місця можна протерти розрізаною цибулиною, а потім відполірувати м'якою сухою ганчіркою. Щоб лаковане взуття не жолобиться її треба іноді змазувати вазеліном, гліцерином або касторовою олією .- Гумову взуття оберігайте від бензину, гасу і різних олій. Мийте її зовні і зсередини. Устілки стирайте і періодично обробляйте взуття зсередини розчином марганцівки або спеціальним дезинфікуючим аерозолем. Також корисно полірувати гумове взуття ганчіркою, змоченою гліцерином - від цього взуття довше збереже блиск. Не можна тримати гумове взуття там, де є нафталін, гума від цього грубіє і втрачає колір .- Взуття зі шкіри велюровою слід чистити щіткою гумової щодня. Щоб освіжити колір, треба час від часу натирати таке взуття ваткою, змоченою в молоці або нашатирному спирті, а після того, як вона висохне, - потерти тонкої наждачним папером.

- Валянки, фетрові черевики, якщо вони дуже брудні, гарненько вимийте (тільки врахуйте, що взуття може осісти). Висушивши, почистіть жорсткою щіткою або дрібнозернистою шкуркой.Как підготувати взуття до зберігання після закінчення сезону? Обов'язково добре вимийте і почистіть всю взуття, яку ви збираєтеся «законсервувати» до настання наступного сезону. Ні в якому разі не натирає шкіряні черевики звичайним кремом для взуття, його корисної дії не вистачить на весь час зберігання. Найкраще намазати шкіряні поверхні оберігає жирним складом з тих, що продають у взуттєвих магазинах, - він допоможе зберегти м'якість шкіри, посилить водостійкість, запобіжить появу тріщин на поверхні. Обов'язково вставте у взуття розпірки, вкладиші, щоб модельні туфлі не перетворилися на безформних виродків. Не залишайте черевики на дачі, перепади температури і вологість - головні вороги шкіри.

ExpoShoes Online Stamp
Попередня новина Наступна новина
© 2009-2012 ExpoShoes Online. Всі права захищені
ExpoShoes Online - Міжнародна соціальна бізнес мережа Міжнародний каталог виробників взуття та аксесуарів Міжнародний рекламно-інформаційний ресурс взуттєвої індустріїМіжнародні виставки взуття та аксесуарів, матеріалів, обладнання
HalfPix Youtube Twitter Facebook Delicious Digg
US ZIP Codes
ExpoShoes Online
ExpoToolbar ExpoToolbar
Мова : Українська Українська Російська Федерація Сполучені королівства Франція Португалія Україна Німеччина Італія Польща Іспанія Туреччина