ExpoShoes Online
Додати в обране  Зробити стартовою
SiteHeart
    
 
Країна
SEARCH
Логін:
Пароль:
Попередня новина Наступна новина


Перевірка італійського бренду

2011-11-13 02:44:40
Перевірка італійського бренду

 

Останнім часом ми спостерігаємо активну рекламу італійських брендів, але не всі знають, як перевірити і захистити себе від підробки італійських брендів взуття та одягу, а також іншої продукції. Це захист від контрафакту. У його основі переслідується порушення інтелектуальних прав на зареєстрований товарний знак. Контрафакт - це новий продукт, створений на основі існуючого оригіналу.


Контрафактні товари в основному маркують не справжнім логотипом відомої торгової марки, а схожим на нього логотипом з видозміненим назвою, наприклад оригінал "Adidas" - "Adibas", "Gmax Stores" - "Gimax Stores" і так далі. У такому випадку виробники підробок мають можливість заперечувати факт контрафакту тим, що оригінальне ім'я не використовувалося. Але питання полягає при цьому в тому, що пересічний покупець часто не знає, як точно виглядає справжній логотип торгового бренду і спирається при покупці на пам'ять про знайомої картинці.


Перевірити справжній італійський бренд взуття та іншої продукції дуже просто.


Перевірити італійський бренд на контрафакт Все можуть на сайті "Департаменту з питань підприємництва та інтернаціоналізації. Генеральний директорат з питань боротьби з контрафактною продукцією, Італійським патентам і товарним знакам".


Для цього Вам потрібно перейти по посиланню http://www.uibm.gov.it/uibm/dati/Testo.aspx на сайт Італійського департаменту і провести наступні дії:

Проверка оригинальности итальянского бренда обуви

 

  1. Вказати галочкою "Марки", якщо ми шукаємо бренд за марками взуття та іншої будь-якої продукції;
  2. Введіть точну назву шуканого італійського торгового знака / Бренда в зазначене поле;
  3. Натиснути "Перевірити". Якщо перевірка бренду підтвердилася (Зареєстровано в Італії), то:
  4. Ви побачите опис логотипу зареєстрованого італійського торгового знака / Бренда;
  5. Побачите зображення італійського торгового знака / Бренда
  6. Побачите, на кого зареєстрований даний італійський товарний знак / Бренд;
  7. Побачите зареєстровані коди з коротким описом видів діяльності торгового знака / Бренда.
  8. Для зручності перекладу інформації Ви можете скористатися сайтом Google перекладача, перейшовши за посиланням http://translate.google.com/ # it | ru | (натисніть сюди) або вставити посилання у вікно перекладу і натиснути "перекласти", - переведе сайт.

 

 

 

Проверка итальянского бренда на оригинальность  

Дана інформація надана нам безпосередньо з вуст італійських виробників взуттєвої індустрії, а саме Генеральним Директором італійського бренду взуття та аксесуарів "Gmax Stores" Массімо Козентіно і представником торгового бренду Gmax Stores в Україну та СНД (+38067) -2618001

P.S.
Розпочався набір виробників взуття на розміщення постійно діючої спеціалізованої виставки онлайн на сайті www.ExpoShoes.com.ua (всі виробники через створюється черзі будуть обслуговуватися в порядку номера запису. Дуже зручні умови для розміщення українських виробників, індивідуальні. Сайт буде вважатися запущеним коли побачите замість червоного старого сайту-синій, тематичного сайту та імені ExpoShoes.com.ua вже 6,5 років, належить проекту "ExpoShoes Online" Business).


З питань розміщення на Виставці взуття онлайн в Україну звертайтеся до її організатору (наша виставка до Київської відношення не має, але тематика представляється в онлайн-форматі), проект ExpoShoes Online України.


Електронна адреса виставки: expo собака exposhoes.com.ua (тільки питання виставки онлайн, назад вишлемо бланк-заявку на участь, інша рекламна інформація - відразу СПАМ!)


телефони: моб. +38 (067) 2618001), моб. +38 (050) 2704272, тел.факс +38 (056) 3747358.

Почитати інформацію про наші проекти

 

ExpoShoes Online Stamp
Попередня новина Наступна новина
© 2009-2012 ExpoShoes Online. Всі права захищені
ExpoShoes Online - Міжнародна соціальна бізнес мережа Міжнародний каталог виробників взуття та аксесуарів Міжнародний рекламно-інформаційний ресурс взуттєвої індустріїМіжнародні виставки взуття та аксесуарів, матеріалів, обладнання
HalfPix Youtube Twitter Facebook Delicious Digg
US ZIP Codes
ExpoShoes Online
ExpoToolbar ExpoToolbar
Мова : Українська Українська Російська Федерація Сполучені королівства Франція Португалія Україна Німеччина Італія Польща Іспанія Туреччина