ExpoShoes Online
Додати в обране  Зробити стартовою
SiteHeart
    
 
Країна
SEARCH
Логін:
Пароль:
Попередня новина Наступна новина


Pamco Shoe Machinery Co., Inc

2010-10-21 17:09:23
Pamco Shoe Machinery Co., Inc

Компанія Pamco Shoe Machinery Co., Inc. Є провідною організацією взуттєвої індустрії і пропонує повний набір обладнання для виробництва взуття, машин ранта, обладнання та запчастин для виробництва шкіряних товарів. Ми пишаємося високою якістю продукції та обслуговування взуттєвої і шкіряної індустрії. Компанія Pamco має більше 50 років досвіду і напевно зможе задовольнити Ваші потреби від нового або відремонтованого обладнання до запчастин і їх обслуговування. Зв'яжіться з нами вже сьогодні та отримуйте додаткові можливості!


  
Ось декілька марок, які ми представляємо: Ormac, Camoga, Pfaff, Anzani, Adler, Fortuna, Usm, International, Brother, Juki, Consew, Omav Sps, Techno-2, Mec-Val, Sigma, Comelz, Colli, Landis, Puritan , Sagitta, Alfa Mec, Brustia,, Omac, BeA, Pam, Highlead, Chafer, Mitsubishi, Cima, Silpar, Elettrotecnica, Falan. Компанія Pamco є ексклюзивним представником компанії ORMAC в США, Канаді, Пуерто-Ріко та Домініканській Республіці. Ця марка увібрала в себе передові технології виробництва взуття і пропонує затяжні машини найвищої якості, які тільки існують.

  
Компанія Pamco Shoe Machinery із задоволенням пропонує Вам повну лілію механічних колуном Camoga, запчастин та обслуговування для взуттєвої і шкіряної індустрії. Ця лінія включає в себе сучасні технології для виробників і пропонує механічні колуни найвищої якості. Продукція компанії Camoga розроблена у відповідності з основними принципами якості та простоти для забезпечення високої ефективності, продуктивності та простоти у використанні. Широкий вибір представлених моделей зможе задовольнити будь-які потреби - від кустарного виробництва до великих промислових компаній.

PAMCO SHOE MACHINERY.

Контакти:

35 Біч ST, Льюістон, ME 04240-7706
Телефон: 1 (207) 783-1763

www.pamcomachinery.com

ExpoShoes Online Stamp
Попередня новина Наступна новина
© 2009-2012 ExpoShoes Online. Всі права захищені
ExpoShoes Online - Міжнародна соціальна бізнес мережа Міжнародний каталог виробників взуття та аксесуарів Міжнародний рекламно-інформаційний ресурс взуттєвої індустріїМіжнародні виставки взуття та аксесуарів, матеріалів, обладнання
HalfPix Youtube Twitter Facebook Delicious Digg
US ZIP Codes
ExpoShoes Online
ExpoToolbar ExpoToolbar
Мова : Українська Українська Російська Федерація Сполучені королівства Франція Португалія Україна Німеччина Італія Польща Іспанія Туреччина