ExpoShoes Online
Додати в обране  Зробити стартовою
SiteHeart
    
 
Країна
SEARCH
Логін:
Пароль:
Попередня новина Наступна новина
Baner Shoes Sale Banner for Shoes Sale 200px 500px

Дитяче взуття з України

2010-04-21 12:10:25
Geraskin, PE

Ми пропонуємо співпрацювати з нами: дитяче взуття оптом від B & G.

   Хороший постачальник товару - це запорука успішної торгівлі. Взуття опт від B & G - стане основою вашого прибутку. Адже ми пропонуємо унікальні умови співпраці. Тому, ми хочемо бути впевненими в тому, що наше взуття дістанеться кінцевого покупця за найкращою ціною. Тому ми і пропонуємо взуття оптом за найкращою цене.

   На даний момент гарну дитячу взуття оптом в Україні за прийнятною ціною дістати вкрай важко. З урахуванням зменшення обсягу поставок із зарубіжжя, в порівнянні з минулим роком значно зросли ціни, в цілому, на оптовий продаж дитячих товарів, і, зокрема, ціни на взуття опт (Україна адже вкрай залежна від експорту подібного роду товарів). І ця тенденція зростання цін збережеться в найближчі роки.

   Ми раді запропонувати вам відмінну дитяче взуття від національного виробника за найкращою цене.Компанія B & G вже багато років реалізує по всій Україні надійну, стильну, зручну дитяче взуття оптом - Київ, Одеса, Львів, Донецьк, Дніпропетровськ і багато інших міст мають наших представників.

   Ми готові запропонувати величезний асортимент товару на кращих умовах співпраці. Дитяче взуття від B & G - виконаний з екологічно чистих матеріалів зручний і якісний продукт розрахований на українського споживача з різним рівнем доходу.

   Якщо ви хочете знайти партнера серед національних виробників і за гарною ціною закуповувати дитяче взуття оптом, Україна може запропонувати тільки B & G.

Контакти

65062, Україна, Одеса, Фонтанська дор., 71а, офіс 1100Тел./Факс: 8-048-719-51-77

E-mail: bg1999bg@gmail.com

legioner555 @ yandex.ru

ExpoShoes Online Stamp
Попередня новина Наступна новина
© 2009-2012 ExpoShoes Online. Всі права захищені
ExpoShoes Online - Міжнародна соціальна бізнес мережа Міжнародний каталог виробників взуття та аксесуарів Міжнародний рекламно-інформаційний ресурс взуттєвої індустріїМіжнародні виставки взуття та аксесуарів, матеріалів, обладнання
HalfPix Youtube Twitter Facebook Delicious Digg
US ZIP Codes
ExpoShoes Online
ExpoToolbar ExpoToolbar
Мова : Українська Українська Російська Федерація Сполучені королівства Франція Португалія Україна Німеччина Італія Польща Іспанія Туреччина