ExpoShoes Online
Додати в обране  Зробити стартовою
SiteHeart
    
 
Країна
SEARCH
Логін:
Пароль:
Попередня новина Наступна новина


Спартак взуття оптом

2010-09-30 15:38:28
Спартак взуття оптом

Взуттєва фабрика «Спартак» - один з великих виробників взуття в Росії. Компанія заснована в далекому 1916 році, а за свою майже вікову історію існування активно розвивалася і сьогодні вона входить до десятки найбільших взуттєвих фабрик Росії.

Взуттєва фабрика «Спартак» виробляє жіночу, чоловічу так і дитяче взуття під торговими марками «Спартак». Якість нашої взуття є найголовнішим пріоритетом «Спартака» - взуття наших марок виробляється з натуральних матеріалів з чітким дотриманням усіх технологій.
Роздрібний і оптовий продаж взуття від фабрики «Спартак»

Взуття торгової марки «Спартак» реалізується через власну роздрібну мережу, яка сьогодні нараховує більше 75 фірмових взуттєвих магазинів «Спартак» в 31 містах Росії.

Компанія «Спартак» рада співпрацювати з партнерами, охочими купити взуття оптом. Придбати взуття оптом від виробника - це можливість вигідно придбати якісну продукцію без переплат посередникам. У нашої компанії можна придбати чоловіче і жіноче взуття оптом, а також взуття для дітей.

Оптовий продаж взуття «Спартак» здійснюється також через Інтернет магазин, в якому зареєстрований покупець може ознайомитися з нашими новими колекціями взуття та зробити замовлення. Для наших постійних партнерів, які купують взуття оптом, передбачена гнучка цінова політика.

Купити взуття у компанії «Спартак», купити взуття оптом - значить купити товар високої якості, затребуваний споживачами.

Запрошуємо Вас до ділового партнерської співпраці!

Наші контакти:

Росія, 420107, Республіка Татарстан, м. Казань, ул.Спартаковская, 2.
e-mail: spartak@spartak-shoes.ru,

телефон 7 (843) 264-63-33

www.spartak-shoes.ru

ExpoShoes Online Stamp
Попередня новина Наступна новина
© 2009-2012 ExpoShoes Online. Всі права захищені
ExpoShoes Online - Міжнародна соціальна бізнес мережа Міжнародний каталог виробників взуття та аксесуарів Міжнародний рекламно-інформаційний ресурс взуттєвої індустріїМіжнародні виставки взуття та аксесуарів, матеріалів, обладнання
HalfPix Youtube Twitter Facebook Delicious Digg
US ZIP Codes
ExpoShoes Online
ExpoToolbar ExpoToolbar
Мова : Українська Українська Російська Федерація Сполучені королівства Франція Португалія Україна Німеччина Італія Польща Іспанія Туреччина