ExpoShoes Online
Додати в обране  Зробити стартовою
SiteHeart
    
 
Країна
SEARCH
Логін:
Пароль:
Попередня новина Наступна новина


Компанія Mirko Ciccioli

2010-06-02 12:09:13
Geraskin, PE
Компанія Mirko Ciccioli

Компанія Mirko Ciccioli існує вже більше 40 років, створюючи і випускаючи італійську взуття тільки вищої якості. У компанії впевнені, що виробництво свого взуття являє собою не просто механічну роботу, а й творчий процес, тому в цій справі дуже важливий талант і покликання працівників.

 Фабрика Mirko Ciccioli знаходиться в одному з відомих взуттєвих районів Італії, у місті Монтегранаро, область Марке. Вона була заснована в 1960-х роках, коли взуття виготовляли ремісники на основі справжніх італійських традицій. Ручна праця завжди цінувався, оскільки тільки в цьому випадку взуття набуває неповторний зовнішній вигляд. Також кожна деталь при цьому піддавалася ретельній обробці.

   Майстри мали особливою чутливістю до матеріалів, з якими їм доводилося працювати, володіли досконало основними техніками виготовлення взуття. Всі ці здібності дозволяли отримувати взуття, яка ідеально виглядала і довго не зношуються. Цей досвід і ліг в основу виробництва взуття Mirko Ciccioli. Перші моделі взуття, що з'явилися на італійському ринку, були створені майстрами своєї справи, тому вони дуже швидко знайшли своїх шанувальників.

   Компанія Mirko Ciccioli ніколи не зупиняється на досягнутому. Вона постійно розвивається, освоюючи нові технології та прийоми, які спираються на міцний фундамент - перевірені часом італійські традиції. Завдяки такому ефективному підходу компанія Mirko Ciccioli на сьогоднішній день пропонує взуття тільки вищої якості, створену досвідченими професіоналами на сучасному обладнанні.

Компанія займається виготовленням колекцій чоловічого взуття, в яких можна знайти самі різні моделі. Основна спрямованість компанії - це взуття класичного типу, а також у колекціях зустрічаються моделі модного взуття спортивного стилю. Багато чоловіків не відходять від своїх принципів, вибираючи для себе взуття тільки класичного типу. Компанія Mirko Ciccioli пропонує широкий асортимент цієї італійського взуття, яка припаде до смаку будь-якому чоловіку. Чоловіки, які віддають перевагу вільний стиль в одязі, також зможуть підібрати для себе моделі. Компанія Mirko Ciccioli постійно піклується про якість своєї продукції. Взуттєве виробництво налагоджене таким чином, що кожен етап контролюється ще до свого завершення, тому ймовірність отримати браковану продукцію зводиться до мінімуму. Жодна пара взуття, що з'явилася у продажу на внутрішньому або на міжнародному ринку, не буде мати будь-яких вад. Для компанії Mirko Ciccioli дуже важливо підтримувати свою репутацію, щоб не втрачати довіру своїх постійних клієнтів і завойовувати розташування нових клієнтів. Кожен наш співробітник компанії - це фахівець на своєму рівні, що є ланкою одного ланцюга. Тільки злагоджена робота в одному напрямку буде приносити бажані плоди, як це відбувається всередині нашої компанії. Весь світ бачить лише кінцевий результат, але до випуску моделі проходить не одну годину наполегливої праці. Модне взуття Mirko Ciccioli можна знайти в самих різних країнах світу, вона затребувана, тому що створюється на основі останніх тенденцій моди, а якість завжди залишається на висоті. При створенні моделей особлива увага приділяється особливостям ступні, тому взуття Mirko Ciccioli не тільки виглядає стильно і якісно, а вона ще й дуже зручна. У такому взутті ніг затишно і комфортно, що, безумовно, оцінить кожен покупець.


 Наші контакти:

Via Boncore n.28

Cap. 63014 Montegranaro (AP), Italy

Tel / Fax +39.0734.891926

ExpoShoes Online Stamp
Попередня новина Наступна новина
© 2009-2012 ExpoShoes Online. Всі права захищені
ExpoShoes Online - Міжнародна соціальна бізнес мережа Міжнародний каталог виробників взуття та аксесуарів Міжнародний рекламно-інформаційний ресурс взуттєвої індустріїМіжнародні виставки взуття та аксесуарів, матеріалів, обладнання
HalfPix Youtube Twitter Facebook Delicious Digg
US ZIP Codes
ExpoShoes Online
ExpoToolbar ExpoToolbar
Мова : Українська Українська Російська Федерація Сполучені королівства Франція Португалія Україна Німеччина Італія Польща Іспанія Туреччина