ExpoShoes Online
Додати в обране  Зробити стартовою
SiteHeart
    
 
Країна
SEARCH
Логін:
Пароль:
Попередня новина Наступна новина


Клинський фабрика спортивного взуття

2010-04-14 10:49:54
Geraskin, PE
Клинський фабрика спортивного взуття

Історія Клинское Фабрики спортивного взуття почалася в 1961 році з об'єднання чотирьох невеликих фабрик взуттєвого профілю в одну Клинських взуттєву фабрику спортивного взуття.

У 1965 році вона була передана в підпорядкування Комітету з фізичної культури і спорту при Раді Міністрів РРФСР і перейменована в Клинських Експериментальну Фабрику спортивної взуття.

У 1973 році був побудований новий виробничо - адміністративний корпус та встановлено нове обладнання, що дало можливість підвищити якість продукції, що випускається і розширити модельний ряд. До кінця 1973 року було освоєно виробництво лижної, туристичної, футбольного взуття, взуття для занять важкою атлетикою, боксом, боротьбою, боротьбою самбо, фігурним катанням і хокеєм з шайбой.К кінцю 70-х продукція Клинское Експериментальної Фабрики спортивного взуття була представлена на міжнародних виставках в Чехословаччині, де завоювала золоті медалі: InterSport'76 (взуття для штангістів) InterSport'78 (взуття для занять боротьбою)

До 80-му продаж спортивного взуття перевищили 600 000 пар на рік. Фабрика удосконалила старі моделі, а також почала випускати спортивне взуття для інших видів спорту: для бейсболу, кульової стрільби, швидкісного бігу на ковзанах, для легкої атлетики та для кінного спорту (чоботи).

Часи перебудови несприятливо відбилися на виробництві. Розвиток спортіндустріі практично зупинилося. Фабрику перекваліфікували на виробництво спеціального взуття. У 1995 році Фабрика отримала замовлення на виробництво взуття для Кубинської Армії, за яку в 1997 році була удостоєна призу міжнародного «За якість» .1998 рік став знаменним в історії Фабрики. Новій команді управлінців вдалося зібрати фахівців: інженерів-технологів і робітників, відновити виробництво спортивного взуття на існуючому обладнанні. Вони відновили традиції фабрики - почалося виробництво лижних черевик, фігурних ковзанів, черевик для штангістів, взуття для занять боксом, футболом, боротьбою і боротьбою самбо.

Друге народження фабрики ознаменувався появою бренда MARAX, під яким стали випускати всю лінійку спортивного взуття. До кінця 2002 року над виробництвом спортивного взуття працювали вже 170 людей. У 2003 році керівництво Фабрики прийняло рішення вийти на новий рівень у виробництві спортивного взуття. Для цього Клинських Фабрика уклала контракт про співпрацю з італійським дизайнерським бюро, де розробляють дизайн моделей для нових колекцій спортивного взуття MARAX. У 2004 році на Фабриці встановлено нове високотехнологічне обладнання, змонтоване постачальником в марте. Порядково MARAX здобуває друзів і шанувальників, особливо в особі молоді.

Адже, в першу чергу, виробництво недорогий модного спортивного взуття спрямований на задоволення їхніх потреб. У березні 2005 року, представляючи свою продукцію на виставці Sport'5, Фабрика отримала диплом як «Кращий вітчизняний виробник спортивного взуття». Це черговий крок до успеху.В сезоні 2008-2009р. фабрика вийшла на новий рівень. Тепер під маркою MARAX наші клієнти можуть придбати не тільки спортивне взуття, але і лижі, палиці, кріплення SNS, NNN, NN-75, мазі і парафіни.

ExpoShoes Online Stamp
Попередня новина Наступна новина
© 2009-2012 ExpoShoes Online. Всі права захищені
ExpoShoes Online - Міжнародна соціальна бізнес мережа Міжнародний каталог виробників взуття та аксесуарів Міжнародний рекламно-інформаційний ресурс взуттєвої індустріїМіжнародні виставки взуття та аксесуарів, матеріалів, обладнання
HalfPix Youtube Twitter Facebook Delicious Digg
US ZIP Codes
ExpoShoes Online
ExpoToolbar ExpoToolbar
Мова : Українська Українська Російська Федерація Сполучені королівства Франція Португалія Україна Німеччина Італія Польща Іспанія Туреччина