ExpoShoes Online
Додати в обране  Зробити стартовою
SiteHeart
    
 
Країна
SEARCH
Логін:
Пароль:
Попередня новина Наступна новина
Baner Shoes Sale Banner for Shoes Sale 200px 500px

Найвищі туфлі у світі

2010-09-04 13:13:16
Найвищі туфлі у світі

Румунський дизайнер створив туфлі на дуже високій шпильці. Висота їх каблука досягає 30 сантиметрів. Ходять чутки, що Вікторія Бекхем, прихильниця туфель на високих підборах, може не захотіти надягти їх.

  
Міхай Албу займається дизайном за взуття вже більше 20 років. На батьківщині його називають архітектором взуття. Саме він узяв і представив світу незвичайні моделі туфель.

  
Найголовніша особливість взуття - надзвичайно високий каблук. Висота шпильки становить 30 сантиметрів. Всі моделі створені вручну і прикрашені дорогими тканинами, напівдорогоцінним камінням і пір'ям.

   
Каблуки дають велику перевагу - адже не всі жінки можуть похвалитися довгими ногами, - каже дизайнер.

   
Ціна такої однієї пари туфель становить близько 1800 доларів. Взуття оптом брати не будуть.

   
Дизайнер взуття відзначає, що це взуття зможе підійти не всім жінкам, тому що на таких підборах потрібно вміти ходити, а жінкам, які страждають на остеопороз, вони протипоказані.

ExpoShoes Online Stamp
Попередня новина Наступна новина
© 2009-2012 ExpoShoes Online. Всі права захищені
ExpoShoes Online - Міжнародна соціальна бізнес мережа Міжнародний каталог виробників взуття та аксесуарів Міжнародний рекламно-інформаційний ресурс взуттєвої індустріїМіжнародні виставки взуття та аксесуарів, матеріалів, обладнання
HalfPix Youtube Twitter Facebook Delicious Digg
US ZIP Codes
ExpoShoes Online
ExpoToolbar ExpoToolbar
Мова : Українська Українська Російська Федерація Сполучені королівства Франція Португалія Україна Німеччина Італія Польща Іспанія Туреччина