ExpoShoes Online
Додати в обране  Зробити стартовою
SiteHeart
    
 
Країна
SEARCH
Логін:
Пароль:
Попередня новина Наступна новина


Новини ExpoShoes Business Online

2010-06-29 23:25:07
Geraskin, PE
Новини ExpoShoes Business Online

Новини від проекту ExpoShoes Business Online

  До останньої новини нашого проекту ExpoShoes Business Online ми відносимо те, що нашим колективом було вирішено впровадити на нашому сайті турецьку мову, яка вводиться десятим за рахунком основною з мов.
 Для початку на проекті вводиться 10 різних мов народів світу, що вважаються основними і служать для зручності спілкування між різними країнами. Вже у 2011 році ми зможемо збільшити кількість мов та приступимо до введення інших, в тому числі і арабської. При всьому цьому ми акцентуємо увагу на те, що на нашому ресурсі ExpoShoes.com англійська мова є міжнародною і основною з мов.
 Вся інформація при реєстрації буде вводиться на декількох мовах, - мова англійська і мову держави, на якому буде проводиться безпосереднє спілкування всередині проекту ExpoShoes Business Online, він же буде і дублюючим.
 У зв'язку з унікальним рішенням переказів мов, кожен зареєстрований людина зможе автоматично переводити при відправленні в особистому листуванні свої особисті тексти. Таким чином є можливість, написавши повідомлення на однієї з десяти мов, при натисканні кнопки відправки, автоматично перевести і відправити одночасно повідомлення на встановленому в меню листа мовою або без цього. Також ми запропонуємо багато цікавих функцій для режиму миттєвої листування у функціях повідомлень.
 Залишайтеся з нами і ми вас не підведемо!

ExpoShoes Online Stamp
Попередня новина Наступна новина
© 2009-2012 ExpoShoes Online. Всі права захищені
ExpoShoes Online - Міжнародна соціальна бізнес мережа Міжнародний каталог виробників взуття та аксесуарів Міжнародний рекламно-інформаційний ресурс взуттєвої індустріїМіжнародні виставки взуття та аксесуарів, матеріалів, обладнання
HalfPix Youtube Twitter Facebook Delicious Digg
US ZIP Codes
ExpoShoes Online
ExpoToolbar ExpoToolbar
Мова : Українська Українська Російська Федерація Сполучені королівства Франція Португалія Україна Німеччина Італія Польща Іспанія Туреччина