ExpoShoes Online
Додати в обране  Зробити стартовою
SiteHeart
    
 
Країна
SEARCH
Логін:
Пароль:
Попередня новина Наступна новина


Запрошення до реєстрації

2010-10-08 01:48:52
Запрошення до реєстрації

Проект ExpoShoes Business Online є офіційним партнером Міжнародних Виставкових організацій, виставок у Росії, Гон-Конгу, Білорусі, України (заочно), де самі, на правах партнерів, заочно беремо активну участь! Їх кількість постійно збільшується, як і зареєстрованих користувачів на нашому тематичному проекті!

   
Запрошуємо Вашу організацію до постійної і Безкоштовної реєстрації на міжнародному проекті взуттєвої індустрії виробництва і продажів ExpoShoes Business Online порталу www.ExpoShoes.com!

   
Переваги нашого порталу в соціальному і тематичному B2B напрямку (бізнес для бізнесу), де збирається повний комплекс інформаційних тематичних послуг для просування торгових марок, знайомство з приватними підприємцями, у пошуку партнерів в переліку інших країн і континентів.

  
Технічні параметри нашого порталу www.ExpoShoes.com дозволяють надати будь-яку важливу для галузі взуттєвої промисловості інформацію в будь-які країни і континенти (в цілому або окремо) на основних десяти мовах (англійська за замовчуванням, російська, німецька, українська, французька, іспанська, італійська , польська, португальська, турецька). Інформаційні розділи порталу www.ExpoShoes.com, згідно зі спеціально розроблених нами технічним характеристикам, мають можливості надати для показу користувачам порталу на одне місце розділу головної сторінки від 1 до 10.000 (і більше) інформаційно-рекламних матеріалів користувачам різних країн світу. Наявність стрічок RSS новин на головній сторінці порталу (російська та англійська мови, - далі будуть включені всі мовні пакети RSS, якими буде розташовувати наш портал), а також російськомовного та англомовного Web-Блогів дозволяє експортувати надається тематичну інформацію користувачів з нашого порталу на інші інформаційні і призначені для користувача сайти англійською та російською мовами.


  
Проект «ExpoShoes Business Online» включає в себе повну сферу надання інформації і професійних послуг державними, колективними та приватними секторами навчає, виставкового, виробничого, торговельно-оптового, інформаційно-рекламного видами бізнесу для інформування інших учасників проекту та користувачів інтернету по всьому світу. Структура проекту «ExpoShoes Business Online» порталу www.ExpoShoes.com заснована на наданні всього інформаційно-тематичного комплексу послуг в інтернеті і включає в себе наявність соціального бізнес розділу для пошуку партнерів, спілкуванню через режим миттєвої шифрованого листування, а також інших зручних функцій на проекті , які постійно розробляються нами і впроваджуються на проекті.
   
В інтернеті дуже багато непотрібної нашим тематичним користувачам інформації, що ускладнює її пошук і веде до втрати часу. Основні переваги нашого проекту «ExpoShoes Business Online» в тому, що приділяється увага одного тематичного сектору бізнесу, що в свою чергу полегшує швидкий збір і пошук корисної, необхідної і важливої інформації для всієї сфери бізнесу взуття і аксесуарів в цілому.
У жовтні 2010 року ми запускаємо піддомені сайти для Міжнародних виставкових організацій (приклад www.minsk.exposhoes.com, www.chinashoesexpo.exposhoes.com, www.shoesaccess.exposhoes.com), на яких, за безпосередньої участі даних організацій, буде наповнюватися вся несуча інформація для користувачів різних країн світу.
  
На проекті є можливість спілкування між іншими учасниками проекту з різних країн (шифрована миттєва листування з можливістю передачі файлів, в тому числі з розширенням doc.), Можливість створення галерей товарів і послуг (шифрована захищена інформація), публікації новин на будь-яку з вибраних країн світу і континентів на наданих вами переведених мовами (платно, включає в себе дублювання новин на різних наших блогах і акаунтах для ознайомлення з іншими учасниками соціальних сайтів).

Будьте з нами і просимо пройти на реєстрацію за посиланням: http://exposhoes.com/users/registration/, згідно УВАЖНО вибраної групи користувачів.


Скоро ми зможемо запропонувати всім користувачам нашого проекту підключати до роботи і ваших менеджерів підприємств, створивши у Вашому зареєстрованому профілі Організації для них робочі безкоштовні місця.
Наш проект молодий, але ми творимо чудеса!
Вигода-економія часу і коштів!


Гераскін Сергій Миколайович,
керівник проекту

ExpoShoes Online Stamp
Попередня новина Наступна новина
© 2009-2012 ExpoShoes Online. Всі права захищені
ExpoShoes Online - Міжнародна соціальна бізнес мережа Міжнародний каталог виробників взуття та аксесуарів Міжнародний рекламно-інформаційний ресурс взуттєвої індустріїМіжнародні виставки взуття та аксесуарів, матеріалів, обладнання
HalfPix Youtube Twitter Facebook Delicious Digg
US ZIP Codes
ExpoShoes Online
ExpoToolbar ExpoToolbar
Мова : Українська Українська Російська Федерація Сполучені королівства Франція Португалія Україна Німеччина Італія Польща Іспанія Туреччина