ExpoShoes Online
Додати в обране  Зробити стартовою
SiteHeart
    
 
Країна
SEARCH
Логін:
Пароль:
exhibition of exposhoes business online
Попередня новина Наступна новина
Baner Shoes Sale Интернет-магазин обуви Expomag (ЭКСПО маг)

Підприємство ТОВ Фабрика Альпініст

2010-04-12 04:05:35
Geraskin, PE
Підприємство ТОВ Фабрика Альпініст

Взуттєва фабрика - спецвзуття для активних людей, виробляємо і реалізуємо за оптимальними цінами Взуттєва фабрика - спецвзуття для активних людей

Підприємство ТОВ «Фабрика« Альпініст »- один з лідерів з виробництва шкіряного взуття спеціального призначення.

Різні моделі взуття розроблені для шкарпетки в бойових і екстремальних ситуаціях. 

    Перевірена і надійна військова взуття для внутрішніх військ і всіх підрозділів армії, наприклад справжні армійські берци багаторазово протестовані не тільки в лабораторних, але і в реальних умовах. Ми співпрацюємо з фірмами, що виробляють камуфляж та спорядження різного призначення. Взуттєве підприємство ТОВ «Фабрика« Альпініст »неодноразово перемагала на різних конкурсах і поставляє військове обмундирування для державних потреб МВС Росії, в тому числі і спецвзуття для застосування в будь-яких бойових умовах.     

   Спеціальна армійська взуття є важливим елементом екіпіровки, від якості якої часом залежить життя. Вироблені нами армійські черевики отримали високу оцінку бійців ОМОНу пітерського, які брали участь у бойових діях.

Фірмові черевики ОМОН використав і в екстремальних умовах Північного Кавказу. Наш асортимент представляють не тільки військові черевики для всіх видів військ, в тому числі кирзові чоботи для солдатів і офіцерські чоботи хромові високої якості, а й взуття для полювання і роботи. У нас можна знайти вироби з матеріалів високої якості російського та закордонного виробництва, з обробкою і фурнітурою від найкращих виробників. Наша взуттєва фабрика пропонує взуття, виготовлену суворо у відповідності з технічними умовами, що гарантує споживачам оптимальну якість і довгий час експлуатації. Якщо Вам необхідна робоче взуття або туристична, більшого вибору, ніж у ТОВ «Фабрика« Альпініст », Вам не знайти. І, без перебільшення можна сказати, що краща взуття в Петербурзі для екстремальних ситуацій проводиться нами.

    Хромова шкіра Нами використовується тільки натуральна шкіра хромова, так як це найбільш екологічно чистий матеріал. Вона забезпечує шкірі ніг нормальне потоотведеніе, дихання і оптимальну температуру.

   Хромову шкіру виготовляють на передових російських і зарубіжних заводах за нашим замовленням. Її особливості: вироблена зі шкір ВРХ для взуття спеціального призначення, має підвищену товщину і еластичністю (що покращує стійкість верху взуття до багаторазових вигинів), стійкістю до ударних і зношуються впливів, дії води, бруду та пилу.

   Юхта взуттєва Є натуральним матеріалом і на відміну від хромової шкіри володіє підвищеним вмістом жирових речовин, а також водостійкістю і зносостійкістю, але менш еластічна.

________________________________________

   Водонепроніцаемая тканина вологонепроникний 'дихаючий' матеріал, високотехнологічний, двухкомпозіціонний (мембрана + тканина) на основі найтоншої гідрофобною мембрани. Наявність в мембрані мікропор діаметром 1-7 мкм, меншим за розмірами, ніж молекули води, не дозволяє воді проникати через такий матеріал всередину взуття. У той же час внутрішній конденсат (молекули пари) навпроти, підганяли рушійною силою - різницею концентрації парів води зсередини і зовні, успішно долає мікропори мембрани у зворотному напрямку і випаровується в навколишнє середовище.
    Матеріали, створені за технологією GORE-TEX, володіють наступними властивостями: 1. Вологонепроникність: двухкомпозіціонний матеріал витримує десятиметровий шар води2. Повітропроникність (нога дихає) 3. Ефект 'вітрового бар'єру' при одночасному збереженні воздухопроніцаемості4. Висока еластічность5. Висока опірність до стирання і разриву6. Висока кислотостійкість та бензостойкость. Матеріали GORE-TEX забезпечують кращу вологозахищеність і дозволяють ногам дихати і випаровуватися поту, чим створюють максимальний рівень комфорту.

У виробництві тактичної спецвзуття для некториє моделей ми використовуємо тканини з водовідштовхувальним просоченням типу «Cordura» і «Камуфляж» ________________________________________

Натуральне хутро

На відміну від інших взуттєвих підприємств, ми використовуємо натуральне хутро ВИКЛЮЧНО ЄВРОПЕЙСЬКИХ ВИРОБНИКІВ, в тому числі хутро торгової марки Suomi. Ми контролюємо його виробництво на всіх стадіях: починаючи від закупівлі шкір в Австралії до фінішної обробки кінцевого продукту. Незаперечні переваги хутра Suomi: відмінна вичинка, тепло натуральної овчини, рівний окрас.Еффектівная захист від холоду досягається за рахунок особливої структури натуральних вовняних волокон, які утримують молекули повітря. Чим більше повітря знаходиться в певному обсязі, тим вище теплоізолюючі свойства.

________________________________________

Утеплітель

   Унікальний мікроволокнистий матеріал розроблений і виготовляється американською компанією 3М. Волокна Thinsulate (діаметр від 2 до 10 мікрон) у 50-70 разів тонше людського волосся. Вони утримують великий об'єм повітря, краще зберігаючи тепло, тому Thinsulate в 1,5 рази тепліше натурального пуху. Надлегкий вага, унікальні теплозахисні властивості, здатність 'дихати' і усадка менше 1% надає взуття нових властивостей.

   Вироби з утеплювачем Thinsulate використовуються в армійських підрозділах США, Канади, Великобританії, рибалками північних морів. Він випробуваний у Росії і добре себе зарекомендував в Арктиці, у крижаних пустелях Ямалу, в Сибіру і районах крайньої Півночі.

   Сучасний підкладковий матеріал на нетканій основі. Має високі показники гігроскопічності і зносостійкості. Володіє антибактеріальними і протигрибковими властивостями. ________________________________________

   Устілка

   Основна і вкладних устілки з матеріалу Fintex у всіх відносинах перевершує технічні показники інших марок стелечних матеріалів. Проводяться за допомогою спецпрессовкі, при якій відбувається об'єднання целюлозних волокон з міцним латексом, що забезпечує високу мікробіологічну міцність.
   Головне якість устілок: стійкість до стирання й розриву. Вчені розробили метод визначення такого опору шляхом вимірювання об'єму втрати матеріалу після заданої кількості циклів стирання.   

   Якщо обсяг втрат невеликий, то устілка має високий опір, в той час як більшість устілок, що беруть участь в цьому досвіді, мали обсяг втрат у 75-50 кубічних мм, показник Fintex склав 25 куб.мм. Завдяки унікальній технології Fintex також володіє чудовою гнучкістю і м'якістю, відмінним опором до розтягування у вологих і сухих умовах.

Наш контакт:

ТОВ 'Альпініст', Росія, 192286, м. Санкт-Петербург, Альпійський пер., Д. 30

тел. (812) 448-14-66 (відділ сбиту); (812) 453-93-35
факс: (812) 773-27-33
http://www.alpine1988.ru/    E-mail: alpine1988@mail.ru

ExpoShoes Online Stamp
Попередня новина Наступна новина
© 2009-2012 ExpoShoes Online. Всі права захищені
ExpoShoes Online - Міжнародна соціальна бізнес мережа Міжнародний каталог виробників взуття та аксесуарів Міжнародний рекламно-інформаційний ресурс взуттєвої індустріїМіжнародні виставки взуття та аксесуарів, матеріалів, обладнання
HalfPix Youtube Twitter Facebook Delicious Digg
US ZIP Codes
ExpoShoes Online
ExpoToolbar ExpoToolbar
Мова : Українська Українська Російська Федерація Сполучені королівства Франція Португалія Україна Німеччина Італія Польща Іспанія Туреччина