ExpoShoes Online
Додати в обране  Зробити стартовою
SiteHeart
    
 
Країна
SEARCH
Логін:
Пароль:
exhibition of exposhoes business online
Попередня новина Наступна новина
Baner Shoes Sale Banner for Shoes Sale 200px 500px

Контрафактна взуття Adidas

2010-04-22 12:06:24
Geraskin, PE
Контрафактна взуття Adidas

Росіянам пропонують контрафактну взуття Adidas Adidas Group заявляє, що деякі магазини Росії продають спортивне взуття, дизайн якої нагадує моделі, що випускаються під маркою Adidas.

 Дана інформація стосується таких торгових мереж, як «Центробувь» і Alba. Про цей інцидент повідомив «Коммерсант». Ще в минулому році роздрібну мережу Alba звинуватили в тому, що вона реалізує взуття, позначену трьома смужками, розташованими по діагоналі. Як відомо, саме таким знаком Adidas виділяє свої продукти. Арбітражний суд Москви виправдав рітейлера, тому німецька компанія не отримала бажаних 2,5 млн. рублів як компенсацію, а контрафактний товар так і не знищили.

 Подібні претензії оголошені тепер і мережі «Центробувь», але в цьому випадку їх задовольнили, хоч і частково. Взуття, схожу з продукцією Adidas і реалізовану раніше в торговельній мережі, сьогодні зняли з продажу, а ось виплата компенсації в розмірі 30 тис. російських рублів поки не відбулася - суперечка триває.

 За словами експертів, продукція Adidas легко впізнається в Росії, тому нелегали і прагнуть її підробити.

http://www.kommersant.ru/

ExpoShoes Online Stamp
Попередня новина Наступна новина
© 2009-2012 ExpoShoes Online. Всі права захищені
ExpoShoes Online - Міжнародна соціальна бізнес мережа Міжнародний каталог виробників взуття та аксесуарів Міжнародний рекламно-інформаційний ресурс взуттєвої індустріїМіжнародні виставки взуття та аксесуарів, матеріалів, обладнання
HalfPix Youtube Twitter Facebook Delicious Digg
US ZIP Codes
ExpoShoes Online
ExpoToolbar ExpoToolbar
Мова : Українська Українська Російська Федерація Сполучені королівства Франція Португалія Україна Німеччина Італія Польща Іспанія Туреччина