ExpoShoes Online
Додати в обране  Зробити стартовою
SiteHeart
    
 
Країна
SEARCH
Логін:
Пароль:
Попередня новина Наступна новина


Взуттєва компанія Weinbrenner

2011-01-07 13:41:44
ExpoShoes Manager
Взуттєва компанія Weinbrenner

З 1892 року взуттєва компанія Weinbrenner є лідируючим виробником американської взуттєвої промисловості. Вона винайшла багато важливих елементів, що забезпечують безпеку і придатних для роботи, які сьогодні дуже популярні.

Компанією Weinbrenner володіють її працівники. Вони докладають усіх зусиль, щоб забезпечити працюючих чоловіків і жінок найкращою і зручною взуттям.

Всі бренди WORK ONE і THOROGOOD American Heritage Work and American Uniform styles вироблені в США.

Наше місцеве об'єднання пишається тим, що є частиною взуттєвої компанії Weinbrenner з 1943 року. Весь цей час ми є філією Міжнародного Об'єднання Працівників у сфері Черевик і Туфель.

Щоб ще якось продемонструвати відданість своїй справі, компанія Weinbrenner впровадила Систему Управління Якістю, яка відповідаємо вимоги міжнародного стандарту ISO 9001.

Контакти
Джеррі Хесс: віце-президент з розвитку бізнесу
715-536-5521 розширення 306 або jhess@weinbrennerusa.com
Сайт:

http://www.weinbrennerusa.com/

ExpoShoes Online Stamp
Попередня новина Наступна новина
© 2009-2012 ExpoShoes Online. Всі права захищені
ExpoShoes Online - Міжнародна соціальна бізнес мережа Міжнародний каталог виробників взуття та аксесуарів Міжнародний рекламно-інформаційний ресурс взуттєвої індустріїМіжнародні виставки взуття та аксесуарів, матеріалів, обладнання
HalfPix Youtube Twitter Facebook Delicious Digg
US ZIP Codes
ExpoShoes Online
ExpoToolbar ExpoToolbar
Мова : Українська Українська Російська Федерація Сполучені королівства Франція Португалія Україна Німеччина Італія Польща Іспанія Туреччина